МЗС Росії вимагає від України повернутися в часи президентства Януковича

21:05 25 квітня 2014 р.


Фото: nn.ru

Причому міністерство закордонних справ РФ наполягає на цьому як на «необхідній умові виконання Кремлем Женевських домовленостей» про деескалацію ситуації на сході нашої країни.

В опублікованій сьогодні, 25 квітня, на сайті зовнішньополітичного відомтва РФ «Заяві МЗС Російської Федерації про ситуацію з виконанням женевських домовленостей по Україні» пропонується:

«Росія наполегливо закликає негайно припинити будь-які бойові дії й насильство, відвести війська та приступити до повного виконання українськими сторонами Женевського заяви від 17 квітня 2014 р.

Враховуючи генезис нинішньої кризи, вважаємо за необхідне розпочати з ухвалення заходів , передбачених Угодою від 21 лютого 2014 р., яка була підписана лідерами сформованої у Верховній Раді коаліції і засвідчено міністрами закордонних справ Німеччини, Польщі та Франції.

Це дозволило б дати старт практичній деескалації відповідно до Женевських заявою. Росія послідовно підтримує його повну реалізацію, включаючи діяльність місії ОБСЄ».

Як бачимо, Путін погоджується на деескалацію ситуації на сході нашої країни, а простіше кажучи – на звільнення його диверсантами адмінбудівель на Донбасі – тільки після поверенення України в часи президенства теперішнього втікача до Росії, а отже – її маріонетки – Януковича. Таким чином Росія не залишає Україні іншого виходу зі ситуації, створеної Кремлем, аніж фізичного знищення його диверсантів, котрі взяли в заручники Донбас.

dailylviv.com

До теми

13:19 1 грудня 2021 р.

Скільки коштує українським телеканалам глядач

Зазвичай медіа-бізнес ‒ це конвертація уваги аудиторії в доходи від рекламних контрактів. Експерти Центру журналістики Київської школи економіки та компанії YouControl у спільному дослідженні проаналізували, скільки грошей витрачають власники провідних українських телеканалів на 0,01 пункту рейтингу.

Рубрика: Політика

22:52 30 листопада 2021 р.

Стахів завтра вийде з СІЗО і відмовляється від психіатричної експертизи на Кульпарківській, 95

Галицький районний суд скерував Остапа Стахіва на примусову психіатричну експертизу у Львівську обласну психіатричну лікарню на вул. Кульпарківській на 30 днів.

Рубрика: Політика

13:21 30 листопада 2021 р.

Пластуни збирають кошти на ремонт другого поверху будівлі у Винниках - центру Петра Франка

Пластуни закликають приєднуватися до Всеукраїнського дня добрих справ і підтримати ремонт другого поверху у вишкільному центрі Пласту у Винниках.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу