МЗС Росії вимагає від України повернутися в часи президентства Януковича

21:05 25 квітня 2014 р.


Фото: nn.ru

Причому міністерство закордонних справ РФ наполягає на цьому як на «необхідній умові виконання Кремлем Женевських домовленостей» про деескалацію ситуації на сході нашої країни.

В опублікованій сьогодні, 25 квітня, на сайті зовнішньополітичного відомтва РФ «Заяві МЗС Російської Федерації про ситуацію з виконанням женевських домовленостей по Україні» пропонується:

«Росія наполегливо закликає негайно припинити будь-які бойові дії й насильство, відвести війська та приступити до повного виконання українськими сторонами Женевського заяви від 17 квітня 2014 р.

Враховуючи генезис нинішньої кризи, вважаємо за необхідне розпочати з ухвалення заходів , передбачених Угодою від 21 лютого 2014 р., яка була підписана лідерами сформованої у Верховній Раді коаліції і засвідчено міністрами закордонних справ Німеччини, Польщі та Франції.

Це дозволило б дати старт практичній деескалації відповідно до Женевських заявою. Росія послідовно підтримує його повну реалізацію, включаючи діяльність місії ОБСЄ».

Як бачимо, Путін погоджується на деескалацію ситуації на сході нашої країни, а простіше кажучи – на звільнення його диверсантами адмінбудівель на Донбасі – тільки після поверенення України в часи президенства теперішнього втікача до Росії, а отже – її маріонетки – Януковича. Таким чином Росія не залишає Україні іншого виходу зі ситуації, створеної Кремлем, аніж фізичного знищення його диверсантів, котрі взяли в заручники Донбас.

dailylviv.com

До теми

11:50 25 листопада 2020 р.

Битва за Львівську ОТГ: депутатська більшість має план працювати у ЛМР без голови

У випадку задоволення судами позовів юристів "Європейської солідарності" проти Львівської міської ТВК міська рада зможе працювати без старого-нового її голови Андрія Садового.

Рубрика: Політика

14:50 24 листопада 2020 р.

У Дрогобичі повідомили про переможця на виборах мера

23 листопада Дрогобицька міська територіальна виборча комісія опрацювала 100% протоколів про підрахунок голосів виборців під час повторного голосування за очільника Дрогобицької міської територіальної громади. За попередніми результатами перемагає чинний міський голова Тарас Кучма.

Рубрика: Політика

11:20 24 листопада 2020 р.

Мер Львова звинуватив бізнес-формування Козловського-Кривецького у проведенні ургентної сесії (відео)

Громада голосувала за проєвропейські партії, а виходить так, що керують не депутати, а якась маленька бізнес-структура, у якої міська виборча комісія є на побігеньках, - так міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував дії організаторів сьогоднішньої сесії ЛМР.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу