МЗС Росії заявило про свою готовність до переговорів з Україною

18:28 13 березня 2014 р.


Фото: dt.ua

Міністерство закордонних справ РФ повідомляє в четвер, що воно інформувало виконком СНД про згоду на зустріч з представниками зовнішньополітичного відомства України 14 березня в Мінську.

Хоч про це інформується сьогодні, 13 березня, на офіційному сайті МЗС РФ доволі плутано, однак, приміром, російська «Газета.ru» переклала «езопову мову» своїх співвітчизників-дипломатів так: «Москва готова до переговорів з Україною на рівне заступників  МЗСів країн СНД». Натомість у «Заяві МЗС Росії щодо українському сюжету в контексті СНД» мовиться:

«МЗС Росії зі жалем сприйняв коментарі в ЗМІ представників МЗС України та передану до Виконкому СНД ноту, в яких йдеться про нібито «відмову держав – учасниць СНД обговорювати ситуацію в Україні». Хотіли б роз’яснить хронологію и суть подій.

11 березня у Мінську за ініціативою української сторони відбулося позачергове засідання Ради постійних повноважних представників при статутних та інших органах Співдружності. На ньому обговорювалося питання про пропозиції держав – учасниць СНД у зв'язку з ініціативою про проведення позачергового засідання Ради міністрів закордонних справ СНД.

За підсумками засідання сторони вирішили провести 14 березня в Мінську зустрічі на рівні заступників міністрів закордонних справ держав – учасників СНД для обговорення ситуації, що склалася на Україні. МЗС Росії нотою від 11 березня інформував Виконавчий комітет СНД про свою згоду на зустріч 14 березня в Мінську. Хочемо підтвердити, що ми були і залишаємося готові до її проведення. Справа за українською стороною,  яка в ноті свого МЗС заявила, що така зустріч для неї неприйнятна».

Як бачимо, після неодноразових закликів керівництва України до мирного розв’язання конфлікту в Росії перевертають усе догори дриґом, аби не виглядати агресорами – мовляв, навпаки – це вони хочуть переговорів, а в Україні – ні. Однак схильність до них з’явилася щойно після того, як США та ЄС запровадили проти Росії санкції.

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу