МЗС Росії відредагувало вбік пом’якшення свої вимоги до України

15:15 23 червня 2014 р.


Фото: vesti.ru

Міністерство закордонних справ РФ оприлюднило дві різні версії телефонної розмови про становище в нашій країні між міністром Сєргєм Лавровим і державним секретарем США Джоном Керрі.

«Радіо Свобода» інформує сьогодні, 23 червня, в повідомленні «МЗС Росії редагує в бік пом’якшення вимоги до України в повідомленнях про розмову Лаврова і Керрі»:

«Міністерство закордонних справ Росії в неділю оприлюднило дві різні версії телефонної розмови про становище в Україні між міністром Сергієм Лавровим і державним секретарем США Джоном Керрі, що відбулася цього ж дня. При цьому в остаточній версії наведені слова російського міністра, що висловлюють значно м’якшу позицію порівняно з первісною.

Остаточна версія, подана ввечері, твердить, що, за словами Лаврова, Росія «завжди підтримувала припинення вогню» в Україні, але вважає його лише першим кроком: «Головне – почати діалог без ультиматумів і з урахуванням позиції тих, хто реально контролює становище в південно-східних регіонах України, з метою досягти справжнього врегулювання».

Крім того, Лавров «відзначив необхідність того, щоб Київ нарешті зайняв конструктивну позицію в питанні ціноутворення на російський газ», – мовиться в повідомленні.

Попередня версія звіту про цю ж розмову, оприлюднена ще вдень, містила значно різкіші формулювання слів Лаврова, але була відкликана прес-службою МЗС. Ця версія збереглася, наприклад, на сайті білоруської «дочки» російського «Інтерфаксу», агентства «Інтерфакс-Захід».

За нею, Лавров у розмові з Керрі «наголосив, що без повного зупинення бойових дій і встановлення всеохопного, а не тимчасового перемир’я, а головне, початку прямих переговорів української влади з тими, хто реально контролює становище в південно-східних регіонах, неможливо домогтися деескалації гострої внутрішньої кризи в Україні». Також, за цією версією, Москва «особливо відзначила, що Києву слід відмовитися від висування ультимативних вимог і почати рівноправний діалог із представниками Донецька й Луганська з метою досягти справжнього врегулювання».

У Держдепартаменті США цієї розмови ще не коментували. Сам Керрі нині перебуває з візитом у Єгипті».

dailylviv.com

До теми

19:24 18 вересня 2020 р.

ОПОРА запідозрила ЛОДА у використанні адміністративного ресурсу

У день робочого візиту Президента Володимира Зеленського, у місті Львові та навколо населеного пункту, з'явилися білборди, сітілайти із текстом «Підтримую президента України», зображенням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та кандидата на посаду міського голови міста Львова Тараса Кльофи.

Рубрика: Політика

09:36 18 вересня 2020 р.

У Львові розповіли, як розпізнати кишенькові політпроєкти олігархів

Попри те, що Верховна Рада провалила голосування законопроєкту про викладання у вишах іноземними мовами, авторства нардепів від "Слуги народу", радіти не варто. Адже самий факт, що після Революції Гідності і в часи війни з Росією у нас намагались узаконити мову окупанта, є ганебним.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу