МЗС Росії погрожує Україні катастрофічними наслідками

18:00 1 травня 2014 р.


Фото: tvi.ua

Ними міністерство закордонних справ РФ шантажує нашу країну в разі здійснення «штурмової спецоперацію в південно-східних районах».

На сайті міністерства закордонних справ РФ опубліковано сьогодні, 1 травня, «Заяву МЗС Росії щодо планів Києва провести силову операцію на Південному Сході України», в якій зовнішньополітичне відомство сусідньої держави вкотре втручається у внутрішні справи нашої таким ультиматутом:

«У Москві вкрай стурбовані появою в ЗМІ повідомленнями про намір київського режиму здійснити штурмову спецоперацію в південно-східних районах країни, та ще зі залученням загонів ультранаціоналістичного «Правого сектору». Подібні безвідповідальні і агресивні дії нинішнього «українського уряду» – якшо вони будуть реалізовані – здатні призвести до катастрофічних наслідків.

Каральні заходи проти власного народу свідчили б про нездатність київського керівництва виконувати взяті ним зобов'язання за Женевським заявою від 17 квітня ц.р. на користь якнайшвидшого припинення будь-якого насильства і запуску широкого загальнонаціонального діалогу за участю всіх регіонів і політичних сил. Закликаємо Київ, а також США та ЄС, які потурають йому й підписали женевські домовленості, не здійснювати злочинних помилок і тверезо оцінити всю тяжкість можливих наслідків за використання сили проти українського народу».

Як бачимо, хоч «штурмові спецоперації» в південно-східних районах України здійснюють навпаки – російські диверсанти й «п'ята колона» РФ, її МЗС знову все перевертає догори дриґом.

dailylviv.com

До теми

15:34 27 жовтня 2020 р.

Синютка закликав всі політсили, включно із Самопоміччю, об’єднатися в новообраній ЛМР

У Львівській міській раді «Європейська Солідарність» матиме найбільше представництво депутатів - близько 30%. Такими є попередні результати більшості соціологічних служб, а також паралельного підрахунку експертів «ЄС».

Рубрика: Політика

15:17 27 жовтня 2020 р.

Опрацьовано 100% протоколів: у Львівську міськраду заходить 5 партій

Сьогодні, 27 жовтня, на брифінгу «Львівщина після першого туру місцевих виборів» у Львівському пресклубі штаб "Європейської Солідарності" надав журналістам інформацію про результати голосування до Львівської міської ради, після опрацювання 100% протоколів ДВК.

Рубрика: Політика

14:47 27 жовтня 2020 р.

На двох стільцях: людина Садового, яка очолювала виборчу комісію, балотувалась до Львівської райради від іншої партії

Голова однієї з виборчих комісій у Львові, який представляв кандидата на посаду міського голови Львова Андрія Садового, примудрився одночасно бути кандидатом в депутати до Львівської районної ради від партії «Сила і честь».

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу