МЗС назвало транзитні коридори, через які можуть повернутися українці

21:24 28 березня 2020 р.

У Міністерстві закордонних справ України повідомили, як громадяни і постійні мешканці України можуть повернутися до країни за нинішніх умов, коли кордони закриті для перетину.

Як повідомили в спеціальному телеґрам-каналі МЗС для інформування в час пандемії, це буде можливо тільки автотранспортом.

У міністерстві наголосили, що ситуація змінюється дуже динамічно, тому варто стежити за оновленнями інформації, зокрема на сайті Державної митної служби щодо контрольно-пропускних пунктів, на яких буде можливий перетин кордону.

Також в МЗС радять при плануванні поїздки зв’язуватися з відповідним консульством України.

Станом на 28 березня, мовиться в повідомленні, до України можна доїхати: з Німеччини, Австрії, Чехії через транзитний коридор через Австрію й Угорщину, тільки визначеними автотрасами і в визначений час; із Литви й Латвії – лише через Білорусь; із Сербії можливий транзит через Румунію – але для цього посольство України в Румунії має завчасно попередити румунську владу нотою з переліком подорожніх.

Із країн, які безпосередньо межують із Україною, – Білорусі, Росії, Молдови, Словаччини, Румунії, Польщі, – в’їзд можливий через КПП, які позначені зеленим на інтерактивній карті Державної митної служби.

dailylviv.com

До теми

14:50 24 листопада 2020 р.

У Дрогобичі повідомили про переможця на виборах мера

23 листопада Дрогобицька міська територіальна виборча комісія опрацювала 100% протоколів про підрахунок голосів виборців під час повторного голосування за очільника Дрогобицької міської територіальної громади. За попередніми результатами перемагає чинний міський голова Тарас Кучма.

Рубрика: Політика

11:20 24 листопада 2020 р.

Мер Львова звинуватив бізнес-формування Козловського-Кривецького у проведенні ургентної сесії (відео)

Громада голосувала за проєвропейські партії, а виходить так, що керують не депутати, а якась маленька бізнес-структура, у якої міська виборча комісія є на побігеньках, - так міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував дії організаторів сьогоднішньої сесії ЛМР.

Рубрика: Політика

10:40 24 листопада 2020 р.

Депутати Адамик, Мартинюк і Мельничук взяли на себе повноваження міського голови Львова

Новообрана президія може призначати секретаря - в.о.міського голови, заступників міського голови, членів виконкому, голів комісій тощо та приймати рішення.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу