Мирний план Президента України підтримує весь світ, – глава ЄР

16:56 23 червня 2014 р.


Фото: keepcalm-o-matic.co.uk

Про це заявив у понеділок президент Європейської Ради Герман Ван Ромпей.

Прес-служба Президента України інформує сьогодні, 23 червня, в повідомленні «Президент України провів телефонну розмову з Президентом Європейської Ради»:

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Президентом Європейської Ради Германом Ван Ромпеєм. Президент Європейської Ради проінформував Главу держави про завершення процедури підготовки до підписання Угоди про Асоціацію з Україною 27 червня у Брюсселі.

Петро Порошенко подякував Герману Ван Ромпею за підтримку європейського курсу України. Співрозмовники обговорили підписання економічної частини Угоди про Асоціацію між Україною і ЄС, а також скоординували позиції напередодні засідання Європейської Ради 27 червня ц.р.

Герман Ван Ромпей високо оцінив мирний план Петра Порошенка з врегулювання ситуації на Cході України. «Сьогодні мирний план України, який Ви запропонували, підтримують не лише країни-учасниці ЄС, а й весь світ», – наголосив він.

Петро Порошенко проінформував Германа Ван Ромпея про 29 випадків порушення режиму припинення вогню з боку бойовиків у Донецькій та Луганській областях.

Герман Ван Ромпей висловив стурбованість ситуацією на Cході України і проінформував Президента України про можливість запровадження додаткових санкцій щодо Росії у разі, якщо не буде прийнято усіх зусиль задля встановлення миру.

Президент України зазначив, що вірить в те, що Російська Федерація підтримає мирний план не лише на словах, а й на ділі. Петро Порошенко також не виключив проведення трьохсторонніх консультацій: Україна-ЄС-Росія на рівні експертів до 27 червня.

Петро Порошенко особливо наголосив на необхідності безумовного виконання таких елементів мирного плану, як створення 10-кілометрової буферної зони, звільнення заручників та встановлення контролю українсько-російського кордону по обидва боки для припинення нелегального постачання зброї, техніки, найманців, наркотиків. Глава держави проінформував Президента Європейської Ради про те, що отримав підтвердження ОБСЄ про направлення місії спостерігачів на блокпости до Луганської та Донецької областей.

«Ми також пропонуємо, щоб Російська Федерація через місію ОБСЄ спрямувала своїх представників для спостереження», – зауважив він».

dailylviv.com

До теми

21:22 24 вересня 2020 р.

Влада забирає субсидії в половини людей, які їх отримували,- народний депутат у Львові

У законопроєкті про бюджет України на 2021 рік cкорочено витрати на субсидії для населення з 72 млрд грн до 36 млр грн. Це означає, що половина людей, які їх отримували, тепер не матимуть.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу