Мирні ініціативи українського уряду підтримують воїни ООС

08:53 26 березня 2019 р.

«Щодня воїни Об’єднаних сил долучаються до відновлення інфраструктури Луганщини«, – зазначив командувач об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв.

– Об’єднані сили приділяють велику увагу відновленю інфраструктури, яку зруйнували на Сході України російсько-терористичні війська, – наголошує командувач об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв. – Ми робимо все, залежне від нас, щоб життя простих Українців було якомога комфортніше і безпечніше.

Зокрема, з початку проведення операції об’єднаних сил, на Луганщині було очищено від різноманітних вибухових пристроїв 410 гектарів Української землі. Роботи ведуться інтенсивно, лише за поточний місяць від російських очищено 15 гектарів землі.  Крім цього воїни ООС активно долучаються до відновлення зруйнованої ворогами мирної інфраструктури. Так, з початку проведення ООС бійці взяли участь у відновлені 65 об’єктів цивільної інфраструктури.

На території Луганщини, з початку року відновлено 35 об’єктів, це дозволило в зимовий час відновити електропостачання до 22 населених пунктів області. Підрозділами ДСНС зі складу об’єднаних сил, на Луганщині відновлено два мости, та проведено капітальний ремонт шляхопроводу в районі населеного пункту Попасна. Також об’єднані сили долучаються до різноманітних гуманітарних дій. Наприклад, з початку ООС проведено понад вісім тисяч гуманітарних акцій. А цього рогу вже було проведено 2 тисячі 300 гуманітарних акції за участю бійців ООС. Воїни доставляли до населених пунктів що знаходяться на лінії розмежування продукти харчування, питну та технічну воду, вугілля, дрова, шкільне приладдя та багато інших потрібних в повсякденному житті речей.

У рамках проведення гуманітарної ініціативи командувача ООС «Допомога Схід», в лікувальні заклади Луганської області було доставлено медичного устаткування на суму 2 мільйони 700 тисяч гривень. В рамках національного музичного проекту «Арт перемир’я» 10 тисяч дітей Луганщини змогли переглянути виставу чернігівського лялькового театру.

Про це повідомив Регіональний медіа-центр Міністерства оборони України (Львів).

dailylviv.com

До теми

10:11 25 вересня 2020 р.

Сьогодні на Львівщині закінчуються військові навчання «Rapid Trident-2020»

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного добігають кінця двотижневі українсько-американські навчання Rapid Trident-2020. Навчання завершаться сьогодні, 25 вересня.

Рубрика: Політика

21:22 24 вересня 2020 р.

Влада забирає субсидії в половини людей, які їх отримували,- народний депутат у Львові

У законопроєкті про бюджет України на 2021 рік cкорочено витрати на субсидії для населення з 72 млрд грн до 36 млр грн. Це означає, що половина людей, які їх отримували, тепер не матимуть.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу