Минулої доби в боях на сході України полягли п’ятеро наших військових і поранено 39-х, – радник (відео)

09:44 4 червня 2015 р.

  • 0


Фото: tsn.ua

Радник Президента Юрій Бірюков повідомив уночі про наші вчорашні втрати.

«Фінальні дані щодо бойових втрат за вчорашню добу (від опівночі до опівночі, подаються о 7-й ранку): п’ятеро загиблих (з них під Мар'їнкою – четверо); 39 поранених (один – 43 омпб, 26 – 28 омбр, 11 – 30 омбр, один – НГУ); знищено один ГАЗ-66 і два УАЗ-452. Отримавши вчора феєричних «люлей», сепари притихли. Бо «нєфіг». З півночі і до 7-ї ранку тільки три обстріли. Якось так», – повідомив уночі на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook» радник Президента Юрій Бірюков.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:26 6 червня 2020 р.

22-26 червня профспілки готують марші, маніфестації, перекриття доріг, мітинги та збори, - голова у Львові

З 22 до 26 червня Федерація профспілок України планує всеукраїнську попереджувальну акцію протесту в Києві та регіонах, якщо законопроект №2681, який суттєво обмежує права профспілок, Верховна Рада розгляне в першому читанні. Профспілчани планують марші, маніфестації, перекриття доріг, мітинги та збори.

Рубрика: Політика

13:18 5 червня 2020 р.

Львівські та одеські журналісти проти створення нової громадської спілки журналістів

У Львівському пресклубі відбувся відеоміст Львів-Одеса: «Яким є ставлення професійних журналістів до утворення органу спільного регулювання-громадської спілки та його функцій згідно із законопроєктами «Про медіа»? Чому журналісти-члени НСЖУ або НМПУ мали би захотіли вступити у таку нову спілку?».

Рубрика: Політика