Минулої доби не зафіксовано вторгнення в Україну великих груп російських найманців, – «ІС»

11:42 18 червня 2014 р.


Фото: uapress.info

Такі оперативні дані повідомляють у середу спільнота «Інформаційний Спротив» та її координатор – керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.

Спільнота «Інформаційний Спротив» повідомляє сьогодні, 18 червня, на своєму сайті, а її координатор – керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук – на власній сторінці в інтернет-мережі «Facebook»:

«За оперативними даними групи «Інформаційний Спротив», за минулу добу не помічено проникнення на територію України великих груп (чисельністю понад 50 осіб) найманців або диверсантів з території Росії, проте групи терористів знаходяться у прикордонних районах Росії. На даний момент в Ростовській області (Росія) знаходяться групи найманців загальною чисельністю до 600 осіб.

У їх складі – до 20 одиниць бронетехніки, а також автомобільна техніка. Однак інформація про перетин ними державного кордону України не підтверджується.

Водноча неможливо виключити можливість того, що Росія найближчим часом введе на українську територію і дані групи, і підрозділи російських військ, сконцентровані поблизу кордону. В даний час силами Держприкордонслужби та ЗС України продовжується проведення операції з блокування держкордону. Однак про повний її контроль українськими силовиками, на жаль, говорити поки не доводиться».

dailylviv.com

До теми

13:16 31 липня 2021 р.

Колишня львів'янка стала першою жінкою-командувачкою у Збройних Силах України на генеральській посаді

Міністр оборони України Андрій Таран підписав наказ про призначення полковника медичної служби, головного інспектора Головної інспекції Міністерства оборони Тетяни Остащенко на посаду Командувача Медичних сил Збройних Сил України.

Рубрика: Політика

17:25 30 липня 2021 р.

Кабмін визначив нові зарплати в органах місцевого самоврядування: кому - скільки

Посадові оклади працівників апарату міських рад міст, яким надано статус міст-курортів, встановлюються із застосуванням коефіцієнта 2. На Львівщині на такий статус претендують Моршин і Трускавець.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу