Минулої доби не зафіксовано вторгнення в Україну великих груп російських найманців, – «ІС»

11:42 18 червня 2014 р.


Фото: uapress.info

Такі оперативні дані повідомляють у середу спільнота «Інформаційний Спротив» та її координатор – керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.

Спільнота «Інформаційний Спротив» повідомляє сьогодні, 18 червня, на своєму сайті, а її координатор – керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук – на власній сторінці в інтернет-мережі «Facebook»:

«За оперативними даними групи «Інформаційний Спротив», за минулу добу не помічено проникнення на територію України великих груп (чисельністю понад 50 осіб) найманців або диверсантів з території Росії, проте групи терористів знаходяться у прикордонних районах Росії. На даний момент в Ростовській області (Росія) знаходяться групи найманців загальною чисельністю до 600 осіб.

У їх складі – до 20 одиниць бронетехніки, а також автомобільна техніка. Однак інформація про перетин ними державного кордону України не підтверджується.

Водноча неможливо виключити можливість того, що Росія найближчим часом введе на українську територію і дані групи, і підрозділи російських військ, сконцентровані поблизу кордону. В даний час силами Держприкордонслужби та ЗС України продовжується проведення операції з блокування держкордону. Однак про повний її контроль українськими силовиками, на жаль, говорити поки не доводиться».

dailylviv.com

До теми

19:24 18 вересня 2020 р.

ОПОРА запідозрила ЛОДА у використанні адміністративного ресурсу

У день робочого візиту Президента Володимира Зеленського, у місті Львові та навколо населеного пункту, з'явилися білборди, сітілайти із текстом «Підтримую президента України», зображенням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та кандидата на посаду міського голови міста Львова Тараса Кльофи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу