Ми будемо в Євросоюзі, – народ України (відео)

17:03 1 січня 2014 р.


Фото: toloka.hurtom.com

Уперше не лише президент звернувся новорічної ночі до своїх співгромадян, а й вони – до нього.

У записі звернення від імені народу України взяли участь близько півсотні громадських активістів. При цьому його автори наголосили: «Щорічно в новорічну ніч президент звертається до народу. Але, судячи з нечисленним заявам Віктора Януковича в останні тижні, йому особливо нічого сказати. Тому настав час говорити народу».

Відтак українці поділилися з ним своїм розумінням сьогоднішньої ситуації в Україні та висловили побажання на майбутнє. А фіналом новорічного звернення українців до Віктора Януковича стала фраза: «Ми – європейці. Ми будемо в Євросоюзі. З вами чи без вас». Про це повідомляє сьогодні, 1 січня, «Телеканал новин «24».

Як інформував «Щоденний Львів», Державний Гімн співали на Майдані півмільйона українців, тим часом святкування Нового року на Євромайдані в Києві триває.


Відео: Kraplya InOcean

dailylviv.com

До теми

13:59 20 квітня 2021 р.

Сьомий призов на службу у ЗСУ офіцерів запасу зі Львівщини

У травні – червні цього року відбуватиметься черговий призов офіцерів запасу на військову службу. Термін служби - півтора року. Зарплата - від 12 тисяч гривень і більше - залежно від військового звання.

Рубрика: Політика

13:24 20 квітня 2021 р.

У Львові канадійці та англійці навчають майбутніх військових офіцерів процедурам НАТО

В Академії Сухопутних військ ім. гетьмана Сагайдачного відбулися навчання з нещодавно впровадженої дисципліни «Інженерне забезпечення бою за стандартами НАТО». Серед інших, розглядали питання опановування майбутніми офіцерами військового процесу планування операцій, що використовується штабами – Military Decision Making Process (MDMP).

Рубрика: Політика

22:52 18 квітня 2021 р.

Святослав Літинський став одним із керівників Української Галицької партії

Сьогодні, 18 квітня, на 11 позачерговому з’їзді Української Галицької партії, окрім голови - Ростислава Коваля, обрали його заступників - Анну Войтович і Святослава Літинського.

Рубрика: Політика

22:34 18 квітня 2021 р.

Українська Галицька партія отримала нового голову

Сьогодні, 18 квітня, відбувся 11 позачерговий з’їзд Української Галицької партії, на якому повністю оновили керівний склад політичної сили та обрали нового голову Політради і заступників, членів Політради та Головної контрольної комісії.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу