Муніципальну дружину Львівщини створюватиме голова обласного осередку СОУ

10:27 5 лютого 2014 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

Таке рішення прийняте штабом Координаційної ради облради.

4 лютого під головуванням голови Львівської обласної ради Петра Колодія відбулося чергове засідання штабу її Координаційної ради, під час якого обговорено низку організаційних питань. Зокрема, прийнято рішення створити при штабі Координаційної ради Львівської обласної ради робочу групу щодо створення муніципальної дружини «Народна самооборона». Її керівником визначено голову Львівської обласної організації Спілки офіцерів України Петра Костюка. 

Повідомляючи про це прес-служба обласної ради нагадує, що 25 січня на позачерговій сесії Львівської обласної ради депутати ухвалили рішення «Про утворення муніципальної дружини». Відповідно до цього рішення, Львівська обласна рада рекомендувала сільським, селищним та міським радам, в межах компетенції, створити муніципальні дружини, з метою охорони громадського порядку. 

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу