Муніципальна поліція ліпша за Самооборону, – експерт

21:38 15 лютого 2014 р.


Фото: portsou.at.ua

Сьогодні на законних підставах органи місцевого самоврядування можуть створювати муніципальну поліцію – на кшталт тієї, яка віддавна функціонує у багатьох країнах світу.

Про це заявив голова ЛОО ВГО "Спілка офіцерів України" полковник Петро Костюк.

«Муніципальна поліція діє автономно згідно з Конституцією, законами України і тим положенням, яке затверджує орган місцевого самоврядування. Сьогодні є муніципальна дружина у Львові, яка може розростися до тієї кількості, яка необхідна. Все залежить тільки від рішення міської ради. Наскільки я знаю, вони зараз доопрацьовують положення. Це можна робити згідно з законом у будь-якому містечку, місті, селищі. Приймається рішення, визначається фінансування. Зрештою, можна піти за таким варіантом, що люди можуть це робити без грошей на перших порах – як стажування. Муніципальна поліція дає важіль для зміни системи влади, в тому числі в правоохоронних органах в Україні»,- наголосив Петро Костюк.

Те що робить Самооборона, на думку Петра Костюка, нагадує дружинників радянських часів.
«Самооборона звертається до органів МВС, надає списки, і вони власне визначають спільні маршрути для патрулювання»,- говорить Петро Костюк.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу