Москва гострить багнети на Варшаву

21:58 21 вересня 2013 р.

  • 0
  • 3302

Росія передбачає у своїх стратегічних планах війну з Польщею.

Анджей Таляґа у виданні «Rzeczpospolita» пише про спільні російсько-білоруські військові маневри під назвою «Запад 2013», що відбуваються при кордоні з Польщею. Виходить, Москва не тільки передбачає у своїх стратегічних планах війну з Польщею, але й теж послідовно реалізує сценарій навчань. Наприклад, у попередніх маневрах «Запад 2009», де росіяни боролися з польськими та литовськими повстанцями, внаслідок загострення конфлікту, на місто противника (до речі, Варшаву) упала тактична ядерна ракета – підкреслює автор.

Нині інспектори НАТО не стежать за російсько-білоруськими маневрами, а отже, не відомо також, як ці військові навчання проходять. Тим часом, Польща у своїй стратегії захисту приймає, що звичайний конфлікт з армією чужої країни має бути попереджений періодом напруги та інтенсивної підготовки з боку ворога. Інтенсивної, але настільки довгої, щоб Польща встигла повідомити своїх союзників з НАТО. Проте Росія, щонайменше від року, привчає своїх солдатів до швидких повітряно-десантних і ракетних ударів. Нещодавні навчання в Сибіру показали, що російські солдати радять собі дедалі краще – наголошує «Rzeczpospolita». Чи НАТО схоче прийти Польщі на допомогу? – Тут відповідь радше негативна.

Цього року витрати на армію в російському бюджеті знову зросли. Таким чином Москва утверджує свою сильну позицію в клубі реалістів, які вважають, що тверда військова сила гарантує безпеку і впливи у світі. Польща, своєю чергою, заглядає в бік оптимістів, тобто країн, для яких армія не має більшого значення, бо війни не буде.

Оптимізм має свої переваги, але вміє також привести до могили. Не можна уникнути питання, якщо б Польща мала вести війну, то з ким? Не видно на обрії іншого кандидата, ніж Росія. Про це повідомило Польське радіо.
dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

18:00 12 листопада 2019 р.

ТКГ зняла перешкоди для «нормандської зустрічі»

На засіданні Тристоронньої контактної групи у Мінську зняли всі перешкоди на шляху до зустрічі найближчим часом у нормандському форматі на найвищому рівні.

Рубрика: Політика

  • 1
  • 387

13:04 12 листопада 2019 р.

Львівська облрада, напевно, більше не впливатиме на формування ОТГ

Сьогодні, 12 листопада, Верховна Рада прийнято за основу проект Закону «Про внесення змін до Закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад» (щодо спрощення процедури затвердження перспективних планів формування територій громад Автономної Республіки Крим, областей)».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 480

11:30 12 листопада 2019 р.

«Форум Гідності» відбудеться у Львові вперше

14 листопада в Музеї Гідності на вулиці Шептицьких, 45 відбудеться перший Львівський форум, покликаний стати майданчиком для спільного обговорення питань прав людини та людської гідності.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 471

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Нардепи збережуть недоторканність?

Рубрика: Політика

Градус катастрофи у Новому Роздолі і Новояворівську

Рубрика: Політика

Чи безпечні крани Львова?

Рубрика: Економіка

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Аналіз на генетичні захворювання

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу