Москва гострить багнети на Варшаву

21:58 21 вересня 2013 р.

Росія передбачає у своїх стратегічних планах війну з Польщею.

Анджей Таляґа у виданні «Rzeczpospolita» пише про спільні російсько-білоруські військові маневри під назвою «Запад 2013», що відбуваються при кордоні з Польщею. Виходить, Москва не тільки передбачає у своїх стратегічних планах війну з Польщею, але й теж послідовно реалізує сценарій навчань. Наприклад, у попередніх маневрах «Запад 2009», де росіяни боролися з польськими та литовськими повстанцями, внаслідок загострення конфлікту, на місто противника (до речі, Варшаву) упала тактична ядерна ракета – підкреслює автор.

Нині інспектори НАТО не стежать за російсько-білоруськими маневрами, а отже, не відомо також, як ці військові навчання проходять. Тим часом, Польща у своїй стратегії захисту приймає, що звичайний конфлікт з армією чужої країни має бути попереджений періодом напруги та інтенсивної підготовки з боку ворога. Інтенсивної, але настільки довгої, щоб Польща встигла повідомити своїх союзників з НАТО. Проте Росія, щонайменше від року, привчає своїх солдатів до швидких повітряно-десантних і ракетних ударів. Нещодавні навчання в Сибіру показали, що російські солдати радять собі дедалі краще – наголошує «Rzeczpospolita». Чи НАТО схоче прийти Польщі на допомогу? – Тут відповідь радше негативна.

Цього року витрати на армію в російському бюджеті знову зросли. Таким чином Москва утверджує свою сильну позицію в клубі реалістів, які вважають, що тверда військова сила гарантує безпеку і впливи у світі. Польща, своєю чергою, заглядає в бік оптимістів, тобто країн, для яких армія не має більшого значення, бо війни не буде.

Оптимізм має свої переваги, але вміє також привести до могили. Не можна уникнути питання, якщо б Польща мала вести війну, то з ким? Не видно на обрії іншого кандидата, ніж Росія. Про це повідомило Польське радіо.
dailylviv.com

До теми

11:17 25 січня 2021 р.

У Мурованому біля Львова головою сільради обрали безпартійного

Учора, 24 січня, відбулися повторні вибори Мурованського сільського голови. Найбільшу підтримку з-поміж восьми зареєстрованих кандидатів отримав самовисуванець, безпартійний Богдан Свистун - секретар виконавчого комітету Мурованської сільської ради.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу