Москва гострить багнети на Варшаву | Новини Львова

Москва гострить багнети на Варшаву

21:58 21 вересня 2013 р.

  • 0

Росія передбачає у своїх стратегічних планах війну з Польщею.

Анджей Таляґа у виданні «Rzeczpospolita» пише про спільні російсько-білоруські військові маневри під назвою «Запад 2013», що відбуваються при кордоні з Польщею. Виходить, Москва не тільки передбачає у своїх стратегічних планах війну з Польщею, але й теж послідовно реалізує сценарій навчань. Наприклад, у попередніх маневрах «Запад 2009», де росіяни боролися з польськими та литовськими повстанцями, внаслідок загострення конфлікту, на місто противника (до речі, Варшаву) упала тактична ядерна ракета – підкреслює автор.

Нині інспектори НАТО не стежать за російсько-білоруськими маневрами, а отже, не відомо також, як ці військові навчання проходять. Тим часом, Польща у своїй стратегії захисту приймає, що звичайний конфлікт з армією чужої країни має бути попереджений періодом напруги та інтенсивної підготовки з боку ворога. Інтенсивної, але настільки довгої, щоб Польща встигла повідомити своїх союзників з НАТО. Проте Росія, щонайменше від року, привчає своїх солдатів до швидких повітряно-десантних і ракетних ударів. Нещодавні навчання в Сибіру показали, що російські солдати радять собі дедалі краще – наголошує «Rzeczpospolita». Чи НАТО схоче прийти Польщі на допомогу? – Тут відповідь радше негативна.

Цього року витрати на армію в російському бюджеті знову зросли. Таким чином Москва утверджує свою сильну позицію в клубі реалістів, які вважають, що тверда військова сила гарантує безпеку і впливи у світі. Польща, своєю чергою, заглядає в бік оптимістів, тобто країн, для яких армія не має більшого значення, бо війни не буде.

Оптимізм має свої переваги, але вміє також привести до могили. Не можна уникнути питання, якщо б Польща мала вести війну, то з ким? Не видно на обрії іншого кандидата, ніж Росія. Про це повідомило Польське радіо.
dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

Останні новини

України знову немає у списку країн, яким дозволять в'їзд до ЄС в умовах пандемії

На трьох весіллях у Чернівецькій області коронавірусом інфікувалося 20% гостей

Польські прикордонники затримали контрабандиста, якого пропустили українські

На Львівщині чотири прикордонні дороги збудують за польські гроші

Українських туристів у Чорногорії зрівняли у правах з російськими

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу