Молодим і освіченим українцям Ленін не потрібен навіть у гіпсі

16:04 17 листопада 2016 р.

41% опитаних соціологічною групою «Рейтинг» у листопаді підтримують ініціативу демонтажу всіх пам’ятників Леніну в Україні. Водночас майже половина респондентів (48%) – проти цієї ініціативи, 11% – не визначились.

На Заході найбільше (72%) підтримують антиленінську ідею, в Центрі цей показник менший майже в два рази – 41%, на Півдні – майже в три (26%), а на Сході – в чотири рази (18%).

Чим молодші респонденти та чим вищий рівень їх освіти, тим більше вони підтримують ініціативу демонтажу пам’ятників Леніну.  Мешканці сіл прихильніше ставляться до ідеї демонтажу пам’ятників Леніну, ніж містяни. Чоловіки підтримують ініціативу більше за жінок.

Серед симпатиків партій найбільшими прихильниками ідеї демонтажу пам’ятників Леніну є симпатики «Свободи» та Національного руху Яроша (понад 75%). У середовищі виборців БПП, Самопомочі та Громадянської позиції прихильників цієї ідеї вдвічі більше аніж противників (орієнтовно 60% проти 30%). Натомість серед симпатиків Радикальної партії та «Батьківщини» противників і прихильників демонтажу майже порівну. Виборці партій «За життя» та Опозиційний блок – в абсолютній більшості проти цієї ініціативи.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини