«Молодий Народний Рух» підготує по 16 активістів у восьми містах

11:52 31 березня 2016 р.

Громадська організація «Молодий Народний Рух» більше не є припартійною організацією політичної партії «Народний Рух України».

Про це сьогодні, 31 березня, під час прес-конференції на тему:

“Як студенти контролюватимуть бюджети університетів і міст?", яка выдбулася у Львівському прес-клубі.  повідомив голова Всеукраїнської громадської організації "Молодий Народний Рух" Андрій Рибалко. 

- У 2013 році припинили співпрацю з політичною партією «Народний Рух України». Ми не є припартійною організацією, а ставимо собі за мету виховання молоді, - каже він. 

За словами Андрія Рибалко, він був дуже здивований,коли молодь, яка активно брала участь у Революції Гідності, не боялася ризикувати своїм життям і постала на захист своїх прав та прав всієї країни, зараз раптом  виявилася нездатною впливати на владу та брати участь у політичній боротьбі. 

- Одна з причин  цього – недостатні знання в молоді. Знову прийшли до влади ті, які сказали: «Ми старші, ми фахівці, а ви ще – недосвідчені, ви можете тільки бігати з плакатами та кидати «коктелі молотова», - пояснює він. 

Отож, щоби молодь більше не усували від вирішення серйозних та впливових питань, громадська організація "Молодий Народний Рух" буде навчати студентів бюджетним плануванням, адвокації та як правильно подавати заявки на отримання грантів. 

Для цього у кожному з восьми міст України – Львові, Тернополі, Івано-Франківську, Черкасах, Дніпропетровську, Харкові, Полтаві та Сумах – оберуть по 16 студентів-активістів, яких і будуть навчати.  

- Перший тренінг стосуватиметься бюджетної політики на рівні громади та університету. Студенти є наповнювачами бюджету і мають право на нього впливати. Наступний тренінг – з адвокації. Щоби молодь знала що таке адвокаційна компанія та як її проводити, щоби місцева влада звернула увагу на її проблеми. І третій – як подаватися на гранти, як отримати фінансування, як писати проекти. Тому що зараз є так, що ті самі люди увесь час отримують гранти і в певний момент у них просто втрачається запал і ідеї, - каже Андрій Рибалко.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

16:34 17 квітня 2021 р.

Російський опозиціонер Навальний може померти будь-якої миті: Путін не реагує

Про це забили тривогу сьогодні лікарі. За результатами біохімічного аналізу рівень калію у крові Навального - 7,1 ммоль/л, зростання креатиніну більше, ніж на 50%, сечова кислота - 800 ммоль/л.

Рубрика: Політика

21:04 16 квітня 2021 р.

19 квітня обговорять додатки до кластерів "нормандської четвірки" щодо мінських домоленостей

Володимир Зеленський обговорив з президентом Франції і канцелкою Німеччини виконання домовленостей, які були досягнуті на зустрічі лідерів «Нормандської четвірки» у грудні 2019 року в Парижі.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу