Мітингувальники передали приміщення Львівської ОДА обласній раді (відео)

20:23 30 січня 2014 р.


Фото: iPress.ua

Але наразі у них буде пункт обігріву.

Блокувальники Львівської обласної державної адміністрації – комендант цих приміщень Андрій Соколов і представники народної самооборони – залишили її. За словами пікетувальників, їх відхід пов'язаний із листом голови Львівської облради, члена Львівського обласного комітету партії «Свобода» Петра Колодія, в якому той просив їх залишити будівлю.

Натомість голова Львівської облради, як передає «ЛІГАБізнесІнформ», заявив, що залишити приміщення ЛОДА вирішив сам комендант Андрій Соколов. Петро Колодій пояснив:

«На позачерговій сесії Львівської обласної ради було прийнято рішення 947 «Про розміщення пунктів обігріву за адресою вул. Винниченка, 18». Одним з пунктів цього рішення є пункт № 3, на якому наполягав комендант приміщення Андрій Соколов, про передачу його балансоутримувачу. Згідно з цим пунктом я звернувся до Соколова з питанням звільнення приміщення та передачі його для функціонального використання – розміщення пункту обігріву».

Перед своїм відходом маніфестанти спільно з управлінням комунального майна облради опечатали кабінети чиновників адміністрації. Про це повідомляє сьогодні, 30 січня, «ICTV»Натомість «ТСН» інформує в четвер:

«У Львові активісти народної самооборони залишили будівлю ОДА, але людей там менше не стало. Будівля перейшла до обласної ради, а пройти туди може кожен охочий, хто знає «кодову фразу».

«Кодова фраза» проста та по-львівськи традиційна: «Слава Україні!». Саме після такого пароля журналістку «ТСН» впустили всередину.

Сьогодні кабінети ОДА передали у підпорядкування облраді, бо закінчився договір оренди щодо, яке належить обласній раді. Оскільки від самого початку захоплення будівлі ніхто роботи департаментів не блокував, вони і сьогодні працювали у звичному режимі.

Лише кабінети Олега Сала та його заступників і помічників сьогодні опечатали, а перед цим попросили людей, які в них працювали, забрати звідти свої речі. Нагадаємо, що львівські активісти розблокували роботу ОДА. Протестувальники продовжують перебувати лише на другому поверсі будівлі, де знаходиться кабінет Сала».


Відео: zik.ua

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу