Міський голова Львова зобов’язався надати ділянки для будівництва житла військовим

18:46 19 вересня 2015 р.


Фото: espreso.tv

Житло будуватимуть за рахунок коштів державного бюджету або спільного фінансування державного бюджету та бюджету міста Львова.

Сьогодні, 19 вересня міський голова Львова Андрій Садовий та міністр оборони України Степан Полторак підписали Меморандум, згідно з яким місто виділяє Міністерству оборони земельні ділянки для будівництва житла для військовослужбовців, які перебувають на квартирному обліку, та членів сімей загиблих учасників АТО. Житло будуватимуть за рахунок коштів державного бюджету або спільного фінансування державного бюджету та бюджету міста Львова», – повідомили сьогодні, 19 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, де також цитують сказане Андрієм Садовим із цього приводу:

«Місто виділяє землю для будівництва житла для тих хлопців, які пройшли війну, для тих сімей. І наші перші зобов’язання, і тут є повне порозуміння з міністром, що ті сім’ї, де годувальник загинув на війні, де отримав поранення, і сироти – вони в першу чергу отримують житло.

Це насправді дуже важлива угода, яка сьогодні введена в дію і рухаємося вперед дуже швидко. Є перша територія – це Підголоско. Там зарезервовано достатньо багато території і, власне, цей проект ми реалізовуватиме спільно з міністерством оборони. 

Друга ділянка – це Рясне-2. Важливий фактор, що в іншій частині Рясне-2 ми розпочинаємо будувати Індустріальний парк, і з березня компанія СТР починає зводити корпуси.

І тому отримавши житло у Рясне-2, люди одразу ж можуть мати якісну роботу. Бо 30 тисяч робочих місць у виробництва – це мета, яку ми ставимо собі на наступні п’ять років. Маємо відновити потужний виробничий потенціал нашого міста».

dailylviv.com

До теми

13:23 25 жовтня 2021 р.

31 жовтня у чотирьох районах Львівщини відбудуться місцеві вибори

Уже за тиждень, 31 жовтня, в чотирьох районах Львівської області відбудуться місцеві вибори. Цього дня на позачергових виборах обиратимуть Комарнівського міського (Львівський район) і Шегинівського сільського (Яворівський район) голів.

Рубрика: Політика

21:54 24 жовтня 2021 р.

Міністерство оборони очолить ексльвів'янин, який має успішну кар'єру в Києві

Президент України Володимир Зеленський погодив кандидатуру нового керівника Міністерства оборони. Ним має стати чинний віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу