Міський голова Львова запевнив, що завжди готовий до виборів

15:00 28 листопада 2016 р.

Андрій Садовий заявив у понеділок: «Щодо виборів – ми завжди готові, щоб люди підтвердили свій вотум довіри, але щодо дати наступних виборів має бути консолідована думка політикуму нашої держави».

У прес-службі міськради повідомили сьогодні, 28 листопада, що міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував під час брифінгу свою позицію щодо прийняття нового закону про вибори та обрання нового складу Центральної виборчої комісії. Зокрема, він зазначив, що «гідру політичної корупції можна буде побороти, якщо ми приймемо новий закон про вибори, де будуть відкриті списки, пропорційна система – це те, чого вимагали люди на Революції Гідності». Андрій Садовий також вважає: «Якщо буде новий склад Центральної виборчої комісії, бо досі є старий склад, який ще працював давно».

Водночас, міський голова Львова зауважив: «В державі багато розмов, а дій нема. Якщо такі законодавчі речі будуть підтримані в парламенті, буде новий закон про вибори, буде нова Центральна виборча комісія, щоб не було фальсифікацій, тоді дійсно можна надіятись, що ми стали на шлях боротьби проти політичної корупції.

Андрій Садовий також запевнив: «Щодо виборів – ми завжди готові, щоб люди підтвердили свій вотум довіри, але щодо дати наступних виборів має бути консолідована думка політикуму нашої держави. Безпека держави сьогодні на першому місці».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини