Міський голова Львова запевнив, що він не домовлявся зі Саакашвілі про об’єднання

12:48 18 вересня 2017 р.


Фото: leopolis.news

Андрій Садовий запевнив, що не говорив про об’єднання з екс-президентом Грузії Міхеілом Саакашвілі на зустрічі після його повернення до України.

Про це він розповів в інтерв’ю «Українській правді», відповідаючи на запитання про зустріч опозиційних політиків 10 вересня у Львові. «Йшлося не про об'єднання, а стосовно важливості спільної праці і спілкування. Тому що дуже часто українці об'єднуються перед розстрілом. А це вже буває запізно. Треба уміти працювати разом, за круглим столом», – запевнив Садовий.

«З ним було достатньо багато українських політиків. Насправді ми не мали якоїсь предметної довгої розмови. Це були певні емоції. Потім колеги пішли повечеряти і на цьому зустріч припинилася», – додав міський голова Львова.

На за питання журналістів, чи не гнітить його, що у Саакашвілі напередодні «прориву» була зустріч з Коломойським і чи не здається йому, що у подіях на кордоні певну роль міг відіграти Ігор Валерійович, Садовий відповів: «Я не володію цим питанням».

На уточнення, чи спілкується він з Коломойським, міський голова Львова відповів: «Ні, і Саакашвілі мені про це нічого не говорив».

Про це повідомили сьогодні, 18 вересня, в інтернет-видання «Українська правда»

dailylviv.com

До теми

20:34 23 січня 2022 р.

Росія може відрізати Україну від Заходу, вдаривши з Білорусі вздовж кордону з Польщею, Словаччиною, Угорщиною

Таку версію озвучив на хвилях Польського радіо 24 директор Інституту військової стратегії Академії воєнного мистецтва, генерал Боґуслав Самоль. Напрямок на Луцьк та Львів нині погано захищений українською армією, вважає польський генерал.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу