Міський голова Львова запевнив, що він проти сепаратистів

12:30 4 грудня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Андрій Садовий заявив: «Моя позиція чітка і однозначна – Донецька і частина Луганської області знаходяться в окупації».

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 4 грудня, що міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з активістами, які протестували з приводу невизнаних «народних республік» на карті України, продемонстрованої на Львівському безпекового форумі. Зокрема, Андрій Садовий зазначив у розмові з активістами: «Я знаю, що ви прийшли і мали бажання зі мною поспілкуватися. Я розумію, що ви би хотіли трохи більше мати інформації про форум безпеки, який проводився у Львові впродовж останніх трьох днів. Хочу вас проінформувати, що за оцінкою аналітиків, це був один із найсерйозніших форумів за останні роки, який відбулася в Україні. Цей форум підтримали Фонд Зайделя, Фонд Маршала, також посольство Канади. Він відбувався в приміщенні Українського католицького університету. Співорганізаторами були Інститут «Просвіти» і Інститут міста. Львівська міська рада підтримує усі форуми, які відбуваються у місті Львові. Я також брав участь у цьому форму, я привітав усіх гостей». 

Міський голова також розповів: «Щоб ви розуміли, приблизно 70-80% – це були гості, які приїхали з-за кордону. Почесним гостем був Бен Ходжес – це є командувач сухопутними військами Америки в Європі. Тобто йому підпорядковані всі збройні війська Америки, які перебувають на території Європи, в тому числі ці хлопці, які тренують наших вояків. Також приїжджав екс-заступник міністра оборони США Майкл Карпентер. І були представники найвідоміших світових аналітичних центрів – ті люди, які готують доповіді прем’єрам, президентам. Дискусії там були дуже цікаві і корисні».

Андрій Садовий також повідомив: «Вас, напевно, збентежила карта, яка була під час першої панелі. Це є карта, яка була розміщена на європейському сайті, і вона була як ілюстрація до російської окупації територій по Європі. Там були показані окуповані території в Молдові, в Грузії, в тому числі в Україні. Було показано, що в окупації знаходиться Крим і в окупації знаходиться частинна Донецької і Луганської областей. Я переглянув цю статтю. Вона в принципі є об’єктивна».

Міський голова Львова також запевнив: «Моя позиція чітка і однозначна – Донецька і частина Луганської області знаходяться в окупації. Я думаю, що ми з вами тут є єдині. Просто біда в тому, що хтось попробував подати певну інформацію під певними акцентами, що є неправда. Треба завжди говорити прямо і відкрито. Ще раз наголошую – є чітка і тверда позиція міста, ви про неї знаєте, і вона є незмінна».

Андрій Садовий також стверджував: «Ми створили у Львові Центр допомоги учасникам бойових дій, аналогів в Україні нема. Такі допомоги та підтримка, яка є зі сторони громади міста Львова – це приклад для всієї України. Дай Бог, щоб держава хоча би половину робила того, що робить громада Львова. Це позиція всіх, чітка і принципова».

Міський голова Львова також розповів: «Багато кому не хотілось би, щоб в Україну приїжджали мудрі люди і тут отримували правдиву інформацію про те, що робиться в Україні. Війна триває. Це не АТО, це війна, це російська агресія. Наші території знаходяться в окупації, є терористичні організації, які називають себе «ДНР» і «ЛНР» – це терористи, з ними треба працювати по-іншому. Бо ці переговорні процеси, скільки вже років ведуться? Терористи, як правило, живуть один-два дні, в цивілізованому світі. У нас чомусь це затягується. Мій варіант простий – перемогти Росію треба, в першу чергу, економічно. Якщо рівень життя в Україні буде вищий, ніж у Росії, тоді вони самі всі втечуть. А для цього треба побороти корупцію».

Андрій Садовий також зазначив: «Я прекрасно розумію, що аналізують безпековий форум у Львові, будуть пробувати його очорнювати, бо багато кому це не подобається. Я, наприклад, маю сьогодні о 15.00 йти в СБУ, тому що викликають мене як свідка по цьому форуму. СБУ замість того, щоб займатись терористами, будуть спілкуватись. Хоча я в той час мав бути у «Львівській політехніці», бо приїжджає керівник ЮНЕСКО, який буде отримувати статус почесного професора в політехніці. Щоб нас ніхто не ділив, не сварив, ми – єдині і тверді. Є наша Україна, є наша земля, жодного сантиметра української землі нікому не віддамо».

Про це поінформували сьогодні, 4 грудня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

18:51 24 вересня 2021 р.

Місто Дубляни покинуло Львівську МТГ за рішенням суду у Києві

Окружний адміністративний суд міста Києва виключив місто Дубляни зі складу Львівської громади. Це рішення суд ухвалив 22 вересня за позовом мешканця Дублянів, координатора Комітету захисту прав громад Віталія Горбатенка.

Рубрика: Політика

10:09 24 вересня 2021 р.

У Львові відкриють Американський дім. Садовий шукає приміщення

Голова палати громад місцевих рад, міський голова Львова Андрій Садовий учора, 23 вересня, в Києві зустрівся з тимчасово повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін. Обговорили відкриття Американського дому у Львові. Йшлось про те, що зараз тривають пошуки відповідного приміщення для розміщення цієї установи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу