Міський голова Львова закликав його жителів до скоординованості (відео)

10:24 2 березня 2014 р.


Фото: Zaxid.net

Він також наголосив на потребі підконтрольності усіх добровольців єдиному центру.

Міський голова Львова Андрій Садовий звернувся до мешканців міста у зв’язку з тією ситуацією, яка склалась в Україні. Він, зокрема, наголосив, що в такий час необхідно утриматись від неконтрольованих емоційних дій, зберігати здоровий глузд та готовність до мобілізації всіх сил. Відтак наведемо текст його звернення повністю:

«Вперше за часів новітньої України наша держава зазнає іноземної агресії. Безпрецедентна ситуація, коли одна з країн, яка гарантувала нашу недоторканість, загрожує нашій незалежності. Це вимагає рішучих та мудрих рішень і дій з нашого боку. 

В країні є законно обране керівництво, визнане світовою громадськістю, яке зобов’язане оперативно розробити план дій.  Наше завдання – чітко виконувати погоджені керівництвом держави рішення, утриматись від неконтрольованих емоційних дій, зберігати здоровий глузд та готовність до мобілізації всіх сил. 

Я є на оперативному зв’язку з начальником Львівського гарнізону генерал-лейтенантом Павлом Ткачуком. Він запевнив мене, що війська гарнізону приведено до найвищого ступеню готовності і вони готові захистити місто та його мешканців від можливої зовнішньої агресії.

Львівська міська рада та районні адміністрації працюють в цілодобовому режимі. Посилено охорону об’єктів життєзабезпечення міста. Всі комунальні служби працюють в посиленому режимі. 

Безпеку в місті гарантують спільні патрулі добровольців Муніципальної дружини та львівських міліціонерів, які повернулись до виконання своїх обов’язків. Я вдячний усім львів’янам, які в останні дні добровільно виходили на нічні патрулювання. Місто об’єдналось та захистило себе від хаосу і безладів. 

Однак, сьогодні хочу підкреслити, що в ситуації, яка складається, вкрай необхідною є максимальна координація та підконтрольність усіх добровольців єдиному центру. Відтак, наполягаю, аби всі, хто долучається до патрулювання міста, реєструватись в районних адміністраціях, погоджували свої маршрути та діяли скоординовано. 

Нагадую, що в місті працює цілодобова гаряча лінія – 297-59-11. 

Шановні львів’яни, це час великих випробувань. З нами Бог. Слава Україні».

Про це повідомляє сьогодні, 2 березня, прес-служба міської ради.


Відео: lvivadm

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу