Міський голова Львова вніс у декларацію «Самопоміч»

21:15 28 жовтня 2016 р.


Фото: lviv.depo.ua

Дружина Андрія Садового володіє сімома засобами масової інформації.

Міський голова Львова Андрій Садовий задекларував право на торговельну марку «Самопоміч», а його дружина Катерина – сім засобів масової інформації. Про це свідчать дані Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. 

Згідно з інформацією в декларації, Андрій Садовий набув право на використання торгової марки «Самопоміч» у 2006 році. Натомість Катерина Кіт-Садова є кінцевим бенефіціаром компаній «Телерадіокомпанія ЛЮКС», «Радіо «Континент», «Телевізійна та радіомовна компанія «ЛЮКС», «Контакт-Інформ», «ВІСМА-РАДІО-ТБ», «Радіокомпанія ЛЮКС», «Захід.нет» і «Королівський двір» (кафе у Львові).

Дохід Андрія Садового (зарплата) в 2015 році склав 107 323 гривні. Дохід його дружини за 2015 рік становив 752 233 гривні. Всі ці кошти отримані як заробітна плата.

Катерина Кіт-Садова володіє 15 тисями доларів готівкою й зберігає в Приватбанку 45 234 гривні. У її власності є автомобіль «Mersedes Benz Viano» 2012 року випуску, земельна ділянка 702 квадратних метри й житловий будинок площею 660,4 квадратних метрів.

Андрій Садовий і його дружина отримали в 2015 році кредити в Приватбанку на суму 80 546 гривень та 114 299 гривень відповідно. Катерина Кіт-Садова виплатила 45 560 гривень за договором страхування, 111 873 гривні в рахунок основної суми кредиту в «Кредобанку» та один мільйон гривень за безвідсотковою позикою від «Телерадіокомпанії Люкс».

Окрім того, міський голова Львова Андрій Садовий зазначив у декларації витрати в сумі 90 028 гривень в рахунок оплати програми навчання «Лондон Кваторіал Програм» у Великій Британії. Про це повідомили сьогодні, 28 жовтня, в інформаційній агенції «Українські Новини».

dailylviv.com

До теми

17:33 1 грудня 2020 р.

У Львівській обласній раді почалася публічна співпраця Європейської солідарності і Слуги народу

Першим заступником голови Львівської обласної ради обрали Євгенія Гірника (ВО "Батьківщина"), а заступником - Юрія Холода ("Слуга народу"). З ініціативи Ірини Гримак - представниці "Європейської солідарності".

Рубрика: Політика

14:42 1 грудня 2020 р.

Головою Львівської обласної ради обрали Ірину Гримак з ЄС. Бюлетені хочуть перевірити в поліції

Такі результати таємного голосування депутатів, що відбулося сьогодні у сесійній залі Львівської обласної ради. Перед ним у залі сталася гаряча дискусія щодо позначок у бюлетені і виступів двох кандидатів з програмами.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу