Міський голова Львова вважає, що депутатам ЛМР «потрібна дестабілізація, проблеми» (відео)

15:10 26 лютого 2015 р.


Фото: pravda.lutsk.ua

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, Андрій Садовий, коментуючи кадрову ситуацію в ЛМР, заявив: «Чи проголосує сьогоднішній склад депутатів за заступника, якого я запропоную? Певно, що ні. Їм потрібна дестабілізація, проблеми».

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 26 лютого, «Щоденному Львову»:

«Міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував кадрову ситуацію у Львівській міській раді. Зокрема, він зазначив, що винесе на розгляд сесії кандидатуру першого заступника тоді, коли депутати будуть готові голосувати за таке рішення. Андрій Садовий також пояснив: 

«У нас є вакансія першого заступника. Сьогодні виконує обов’язки Віктор Пушкарьов. Коли депутати будуть готові голосувати, я винесу його кандидатуру.

Є вакансія заступника з гуманітарних питань. Наразі ці обов’язки виконує Марта Литвинюк, керуючий справами виконкому.

Є вакансія заступника з питань інфраструктури. Наразі продовжує працювати на цій посаді Володимир Шевчук. Це дуже складно. Але якщо депутати не мають бажання голосувати...

Сьогоднішній простий приклад. Двоє депутатів вийшли з депутатства – пан Панкевич, який є консулом і не може суміщати посаду. На його місце прийшов пан Чолій. Пан Лаврик обраний депутатом Верховної Ради. На його місце прийшла пані Давидович. 

Вони, ставши депутатами, автоматично повинні працювати в депутатських комісіях. Другу сесію підряд депутати не голосують за їхнє включення в комісії.

Чому вони бояться, щоб два депутати працювали легітимно в комісіях? Чи проголосує сьогоднішній склад депутатів за заступника, якого я запропоную? Певно, що ні. Їм потрібна дестабілізація, проблеми. А мені потрібна нормальна робота.

До жовтня лишилось небагато. Наступні вибори повинні розставити усе на свої місця. Львів’яни повинні добре думати, кого вони мають обирати.

Це важливе завдання. Бо війну не можна виграти на Сході, її треба вигравати тут, запрошуючи адекватних людей до влади. Коли приходять випадкові люди – це трагедія, цим вони дають ніж в спину хлопцям, які на війні». 


Відео: Андрій Андрух / прес-служба Львівської обласної ради

dailylviv.com

До теми

16:55 21 вересня 2021 р.

Завтра у Львові позачергове засідання виконкому буде на велосипедах

Завтра, 22 вересня, у Львові проведуть позачергове виїзне засідання виконавчого комітету. Засідання відбудеться на площі перед головним корпусом Львівського медичного університету (вул. Пекарська, 69), а приїдуть сюди члени виконкому на велосипедах.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу