Міський голова Львова пообіцяв підтримку корисним ініціативам Зеленського

13:40 22 квітня 2019 р.

  • 0
  • 1926


Фото: hromadske.ua

Лідер партії «Самопоміч» Андрій Садовий наголосив, що його політична сила в парламенті готова підтримувати ініціативи Зеленського-президента.

Міський голова Львова й лідер партії «Самопоміч» Андрій Садовий пояснив в ефірі марафону на «Громадському телебаченні» те, чому Львівщина стала єдиним регіоном, де більшість підтримала Петра Порошенка на виборах.

Зокрема, Андрій Садовий зазначив: «Львів – найбільше україномовне місто світу, і Львів дуже переживає. Ми хочемо, щоб Україна рухалася чітко курсом Європа – ЄС – НАТО, і напевно від Зеленського люди не отримували чітких меседжів. А Порошенко це говорив твердо, кожного дня, системно».

Міський голова Львова також зауважив: «Якщо Зеленський один з перших візитів зробить до Львова, і матиме відкриту розмову з львівським істеблішментом, то, я думаю, він буде мати підтримку і розуміння».

Андрій Садовий також наголосив, що його політична сила в парламенті готова підтримувати ініціативи Зеленського-президента. Міський голова Львова зазначив: «Позиція «Самопомочі» в парламенті є твердою. Ми будемо підтримувати всі закони, які будуть корисні для держави. Ми це робили впродовж всієї каденції, будемо робити до кінця цієї каденції. Треба служити людям, які тебе обирають. Якщо він хоча б на міліметр зійде з проукраїнського курсу, його чекає біда».

Про це повідомили на «Громадському телебаченні».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:40 23 травня 2019 р.

Референдум щодо домовленостей із РФ не буде мати законодавчої ініціативи, – Президент

Президент України Володимир Зеленський заявив під час зустрічі з громадськими активістами, яка відбулася в Адміністрації Глави держави: «Винесення питання про укладення мирних домовленостей із Росією на референдум не має законодавчої ініціативи – це спосіб з’ясувати думку суспільства».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 360

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Дороги Львівщини під цифровим контролем

Рубрика: Економіка

Наталія Похмурська - фіналістка конкурсу "Місіс Східна Європа-2019"

Рубрика: Культура

Гражина Маркова - фіналістка конкурсу "Місіс Східна Європа-2019"

Рубрика: Культура

Ексгумація і перепоховання Кузнєцова

Рубрика: Політика

Рейдери на львівському заводі?

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу