Міський голова Львова підписав Декларацію Ради Європи проти антиджипсизму

12:10 20 липня 2018 р.


Фото: rm.coe.int/declaration-ukranian

В Україні зареєстровано вісім нападів на ромів.

У прес-службі Львівської міськради повідомили в п’ятницю, 20 липня: «Міський голова Львова Андрій Садовий від імені міста підписав Декларацію держав-членів Ради Європи проти антиджипсизму. Згідно з текстом Декларації, підписанти зобов’язуються захищати права людини і демократичні принципи, відмовитись від дискримінації і розпалювання ворожнечі щодо ромів, а також від будь-яких форм політичного союзу або співпраці з партіями чи органами влади, що підбурюють чи розпалюють расову ненависть».

Речник Конгресу з питань ромів Джон Вармішам зазначив: «Цей крок Львова – потужний символ у нашій боротьбі проти антиджипсизму в Україні, і свідчить про підтримку прав людини з боку місцевої влади. За даними Конгресу, із квітня цього року в Україні зареєстровано вісім нападів на ромів, Зокрема, три – в Закарпатській області, по два — в Києві та у Львівській області, а один – у Тернополі. З огляду на це, Декларація має ще більшу вагу. Я радий, що Львів зайняв чітку позицію щодо цього питання, та сподівають, що інші міста України йтимуть за його прикладом».

Повний текст Декларації проти антиджипсизму – за посиланням.

dailylviv.com

До теми

17:55 13 червня 2021 р.

Нардепка зі Львова проти навчання іноземних студентів в Україні російською мовою

Комітет з питань освіти, науки та інновацій рекомендує Верховній Раді України ухвалити за основу та в цілому законопроект щодо врегулювання освітньої діяльності у сфері вищої освіти для іноземних громадян та осіб без громадянства (реєстр. № 3717).

Рубрика: Політика

13:43 12 червня 2021 р.

УЄФА залежить від грошей Газпрому, тому Росія з української форми вихолощує зміст

Зауваження УЄФА щодо нового дизайну форми національної збірної України могли бути пов'язані з контрактом щодо спонсорства, підписаним між Європейським футбольним союзом та російським Газпромом.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу