Міські голови Львівщини під ВР виступили проти "партійних" виборів у невеликих містечках | Новини Львова

Міські голови Львівщини під ВР виступили проти "партійних" виборів у невеликих містечках

17:35 18 червня 2020 р.

  • 1

Більше 30 міських голів Львівської області разом з виконавчим директором Львівського регіонального відділення Асоціації міст України Василем Абаімовим провели під Верховною Радою акцію протесту проти змін до закону про вибори.

Про це інформує Офіс реформ Львівського регіонального відділення АМУ.

Міські голови вимагають від народних депутатів не приймати законопроєкт №3485, яким пропонується зменшити до 15 тисяч виборців пропорційну (партійну) систему виборів до місцевих рад.

Оскільки ці зміни торкнуться більшості органів місцевого самоврядування, де восени відбудуться вибори, то це призведе до партизації місцевого самоврядування, а також до можливості масової скупівлі місцевих партійних організацій олігархами. Що змусить місцеве самоврядування працювати на їхню користь.

Проти змін до виборчого законодавства в частині місцевих виборів виступає і Асоціація міст України, яке вимагає залишити мажоритарну систему виборів до місцевих рад. І партійні вибори проводити лише у громадах з населенням 90 тисяч виборців і вище, як це є зараз. 

Як розповів виконавчий директор Львівського РВ АМУ, міські голови Львівщини зустрілися з головою комітету Верховної Радиз питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрієм Клочком та його заступником Романом Лозинським, яким передали свої вимоги.

До акції львів’ян приєдналася делегація депутатів Ладижинської міської ради з Вінницької області, телефоном їх підтримала Полтавське, Херсонське і Донецьке регіональні відділення.

dailylviv.com

Коментарі(1)

666

18:07 18 червня 2020 р.

Відповісти

... і шо ? ...

До теми

13:02 8 липня 2020 р.

Мовним обмудсменом в Україні може стати львів'янин Святослав Літинський

А завтра, 9 липня, велика палата Конституційного Суду України продовжить розгляд справи щодо конституційності Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

Рубрика: Політика

19:33 7 липня 2020 р.

Російський експерт погрожує знищенням Яворівського полігону на Львівщині

Військовий експерт підкреслив, що в разі удару ВСУ по Криму російська армія відповість не тільки по частинах, які будуть штурмувати Крим, але й по базах і штабах противника.

Рубрика: Політика

Останні новини

Електронна петиція закликає президента Зеленського як корупціонера піти з посади

Україна також хоче закупити ремдесивір у США

Росія окуповує Європу борщівником Сосновського

У Львові фестиваль LvivMozArt перенесли на вересень 2021 року

Мовним обмудсменом в Україні може стати львів'янин Святослав Літинський

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу