Мінська формула може призвести до громадянської війни, – політик у Львові

13:47 12 липня 2018 р.

  • 0
  • 1827


Відео: Львівський прес-клуб

Якщо реалізувати так звану Мінську формулу, то справдиться мрія Путіна – міжнародний збройний конфлікт на сході України плавно перетвориться на громадянську війну.

Про це сьогодні, 12 липня, під час прес-конференції на тему: «Новий курс України: виклики та перспективи», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив народний депутат України трьох скликань, голова Всеукраїнського громадського правозахисного руху «Сила права» Андрій Сенченко.

- Я нагадаю, що ця формула складається з трьох чинників. Це – особливий статус Донбасу, цілковита амністія та місцеві вибори на Донбасі під контролем окупантів, - каже він.

Андрій Сенченко зазначив, що він, разом з командою, чотири роки займається боротьбою на юридичному фронті з державою-агресором. Нещодавно він зустрічався з родинами загиблих у Новограді-Волинському. 

- Це маленьке містечко, де мешкає 50 тисяч осіб. Але в них є 76 загиблих та понад 60 осіб з тяжкими пораненнями. І  яка буде їхня реакція, якщо, до прикладу, провести амністію на Донбасі? Коли всіх учасників певних подій на певній території за певний період звільнять від кримінальної відповідальності? І тих, хто пасивно залишився на тій території, і тих, хто воював проти нашої країни зі зброєю в руках. Це буде означати, що всі шість мільйонів громадян, які мешкають на території окупованого Криму та Донбасу, в очах цих людей будуть зрадниками. Хоча це – не так, - переконує народний депутат. 

Тому він вважає, що політика уряду щодо цілковитої амністії – помилкова. Натомість він пропонує Програму додаткових заходів з деокупації територій Криму та Донбасу та Цілісну програму реінтеграції територій Криму та Донбасу, які зазнали окупації. А також наприкінці серпня обіцяє оприлюднити закон про перехідний період, який пояснить, коли будуть вибори на деокупованих територіях, чому саме тоді і за яким алгоритмом будуть відновлювати мирне життя на цих територіях. 

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

20:55 15 лютого 2019 р.

Чорні технології перейшли з телеекранів в інтернет, – експерт у Львові

Чорні технології приносять кандидатам додаткових 2-3% голосів. Тому ніхто від них не відмовиться. Разом з тим ці технології перетворюють вибори на фарс. А ось виборці дуже швидко втомлюються від цього і втрачають інтерес до виборів.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 555

19:29 15 лютого 2019 р.

У ЗМІ повертаються «темники», – голова ГО у Львові

Після того, як кандидати в Президенти України Юлія Тимошенко, Андрій Садовий, Анатолій Гриценко та інші підписали Меморандум про чесні вибори, проти них розпочали провокації за принципом чорних виборчих технологій.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 507

18:55 15 лютого 2019 р.

Гіперболізація своїх досягнень – це чорні передвиборчі технології, – політолог у Львові

За допомогою чорних технологій політики маніпулюють думкою та свідомістю громадян і викривляють інформацію. Але громадяни не розуміють, що ними маніпулюють.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 300

Останні новини

Чорні технології перейшли з телеекранів в інтернет, – експерт у Львові

Львівські патрульні зупинили 8-15 лютого 44 п’яних водіїв

У ЗМІ повертаються «темники», – голова ГО у Львові

Гіперболізація своїх досягнень – це чорні передвиборчі технології, – політолог у Львові

У Львові відкрили п’яту загальноміську виставку декоративних та співочих птахів

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Незалежність без декларативності

Рубрика: Політика

Курс - НАТО і ЄС

Рубрика: Політика

Гендерна політика влади - виклик для українського християнства

Рубрика: Політика

Порушення виборчого законодавства на Львівщині

Рубрика: Політика

Спогади Романа Яремкевича, друга "Вчителя"

Рубрика: Історія

Всі відео розділу