Мінська формула може призвести до громадянської війни, – політик у Львові

13:47 12 липня 2018 р.

  • 0
  • 1485


Відео: Львівський прес-клуб

Якщо реалізувати так звану Мінську формулу, то справдиться мрія Путіна – міжнародний збройний конфлікт на сході України плавно перетвориться на громадянську війну.

Про це сьогодні, 12 липня, під час прес-конференції на тему: «Новий курс України: виклики та перспективи», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив народний депутат України трьох скликань, голова Всеукраїнського громадського правозахисного руху «Сила права» Андрій Сенченко.

- Я нагадаю, що ця формула складається з трьох чинників. Це – особливий статус Донбасу, цілковита амністія та місцеві вибори на Донбасі під контролем окупантів, - каже він.

Андрій Сенченко зазначив, що він, разом з командою, чотири роки займається боротьбою на юридичному фронті з державою-агресором. Нещодавно він зустрічався з родинами загиблих у Новограді-Волинському. 

- Це маленьке містечко, де мешкає 50 тисяч осіб. Але в них є 76 загиблих та понад 60 осіб з тяжкими пораненнями. І  яка буде їхня реакція, якщо, до прикладу, провести амністію на Донбасі? Коли всіх учасників певних подій на певній території за певний період звільнять від кримінальної відповідальності? І тих, хто пасивно залишився на тій території, і тих, хто воював проти нашої країни зі зброєю в руках. Це буде означати, що всі шість мільйонів громадян, які мешкають на території окупованого Криму та Донбасу, в очах цих людей будуть зрадниками. Хоча це – не так, - переконує народний депутат. 

Тому він вважає, що політика уряду щодо цілковитої амністії – помилкова. Натомість він пропонує Програму додаткових заходів з деокупації територій Криму та Донбасу та Цілісну програму реінтеграції територій Криму та Донбасу, які зазнали окупації. А також наприкінці серпня обіцяє оприлюднити закон про перехідний період, який пояснить, коли будуть вибори на деокупованих територіях, чому саме тоді і за яким алгоритмом будуть відновлювати мирне життя на цих територіях. 

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:13 21 липня 2018 р.

Експертка розповіла, як поділили державні гроші між округами Львівщини

Торік Львівська область отримала 285 мільйонів гривень державних субвенцій. Це – лише 5,4% від загальних субвенцій, які були надані в межах всієї України. Вінницька область отримала 371 мільйон гривень, Харківська – 374, Франківська – 337 та Одеська – 293.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 624

09:09 21 липня 2018 р.

Громадські приймальні нардепів себе не виправдовують, – аналітик

Найбільше громадських приймалень серед депутатів-мажоритарників у Львівській області мають Тарас Батенко та Олег Мусій – по п'ять. Найменше – Оксана Юринець та Ірина Подоляк – по одній. Однак ефективність роботи депутата не залежить від того, скільки у нього є громадських приймалень.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 609

18:33 20 липня 2018 р.

Суспільству треба вміти розрізняти соціологічні рейтинги та електоральні, – політолог у Львові

Оприлюднення фейкових результатів соціологічних досліджень рейтингів кандидатів у президенти свідчать про те, що в Україні не відбувається зростання соціальних і політичних сил суспільства.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 501

18:16 20 липня 2018 р.

Кандидати в президенти знають свої реальні рейтинги, але приховують їх, – партактивіст у Львові

Кандидати в президенти, які зараз оприлюднюють свої високі рейтинги, здійснили фальстарт. Їхні дії призведуть до того, що виборці, які мають намір взяти участь у голосуванні, ближче до виборів займуть пасивну позицію.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 396

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Рейтинги кандидатів у президенти

Рубрика: Політика

Адмінресурс і протидія йому

Рубрика: Політика

Маніпуляції на виборах-2019

Рубрика: Політика

Новий курс України: виклики та перспективи

Рубрика: Політика

Про валюту і валютні операції

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу