Міноборони відправило до Києва 79-й окремий аеромобільний полк

12:00 19 лютого 2014 р.


Фото: chigrvk.at.ua

Про це повідомляє сьогодні, 19 лютого, нардеп Анатолій Гриценко.

За його інформацією вмконувач обов’язків міністра оборони Павло Лебелєв віддав наказ відправити на Київ не лише 25-ту окрему Дніпропетровську повітряно-десантну бригаду, а й 79-й окремий аеромобільний полк (на фото). Дослівно ж Гриценко написав про це на своїй сторінці в мережі «Facebook» так:

«І знову Лебедєв: міністр оборони віддав наказ відправити до Києва на додаток до 25-тої окремої Дніпропетроської повітряно-десантної бригади ще й 79-й окремий аеромобільний полк (Миколаїв). Так само у повному бойовому спорядженні.

Нагадаю, 28 січня Азаров віддав Міноборони розпорядження передати згадані бригаду і полк зі складу Збройних Сил – до Внутрішніх військ МВС. Розголос тої інформації у пресі призупинив процес передачі, тоді ще якось дбали хоча б про формальну законність. 

Тепер ці «дрібниці» владу вже не турбують – десантникам наказано виконувати поліцейські завдання під проводом Внутрішніх військ по факту. Думають, що правитимуть вічно?».

dailylviv.com

До теми

11:17 25 січня 2021 р.

У Мурованому біля Львова головою сільради обрали безпартійного

Учора, 24 січня, відбулися повторні вибори Мурованського сільського голови. Найбільшу підтримку з-поміж восьми зареєстрованих кандидатів отримав самовисуванець, безпартійний Богдан Свистун - секретар виконавчого комітету Мурованської сільської ради.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу