Міноборони Росії заявляє про відведення від кордону з Україною 4 ешелонів і 15 літаків з військами (відео)

09:46 22 травня 2014 р.

Фото до новини


Фото: Прес-служба міністерства оборони Росії

Натомість речник адміністрації президента США нагадуєх: «Ми і в минулому бачили певні рухи – один батальйон відходив, інший – приходив».


Відео: «Телеканал новин «24»

Прес-служба міністерства оборони Росії повідомляє сьогодні, 22 травня:

«21 травня здійснене відправлення з Ростовської, Бєлгородської, Брянської областей 4 залізничних ешелонів і 15 літаків Іл-76 з військами, що брали участь у планових заходах бойового навчання. Відправка військової техніки та озброєння, матеріальних засобів здійснюється залізничними ешелонами, особового складу – літаками військово-транспортної авіації Іл-76.

Маршрути руху опрацьовані таким чином, щоб максимально розвантажити автомобільні дороги загального користування, які з початком сезону літніх відпусток і так відчувають підвищене навантаження. Щоб не створювати труднощі автосообщению на них, військові колони з них висуваються тільки до залізничних станцій навантаження і військових аеродромах.

Бронетанкова техніка на гусеничному ходу переміщається по дорогах на спеціальних колісних тягачах. Основну частину маршрутів війська подолають у складі залізничних ешелонів і літаками військово-транспортної авіації.

1 червня підрозділи почнуть річний період навчання в пунктах постійної дислокації, попередньо провівши обслуговування і підготовку техніки і озброєння, навчально-матеріальної бази до навчальних занять з знову прибувають молодим поповненням.

Натомість «Радіо Свобода» інформувало вчора ввечері в повідомленні «США: говорити про відведення російських військ від України – зарано»:

Говорити про відведення російських військ від кордону з Україною – зарано. Про це заявив речник Білого дому Джей Карні:

«Ми бачимо певні ознаки активності на кордоні, але ще дуже рано робити висновки, що це відведення військ. Якщо це є початком відведення, то ми привітаємо це. Але є один нюанс. Ми і в минулому бачили певні рухи – один батальйон відходив, інший – приходив. І ми досі маємо безпрецедентно велику кількість російський військових на кордоні з Україною, що може тільки слугувати залякуванню і дестабілізації в Україні напередодні цих дуже важливих виборів».

Про відведення російських від кордону з Україною заявив президент Росії Володимир Путін. За його словами, рішення повернути російські війська до місць постійної дислокації, які проводили навчання поблизу західного кордону Росії, ухвалили, щоб уникнути спекуляцій під час виборів в Україні. Раніше представники Заходу заявляли, що не помітили відведення військ Росії від російсько-українського кордону».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини