Міноборони Росії заявляє про відведення від кордону з Україною 4 ешелонів і 15 літаків з військами (відео)

09:46 22 травня 2014 р.


Фото: Прес-служба міністерства оборони Росії

Натомість речник адміністрації президента США нагадуєх: «Ми і в минулому бачили певні рухи – один батальйон відходив, інший – приходив».

Прес-служба міністерства оборони Росії повідомляє сьогодні, 22 травня:

«21 травня здійснене відправлення з Ростовської, Бєлгородської, Брянської областей 4 залізничних ешелонів і 15 літаків Іл-76 з військами, що брали участь у планових заходах бойового навчання. Відправка військової техніки та озброєння, матеріальних засобів здійснюється залізничними ешелонами, особового складу – літаками військово-транспортної авіації Іл-76.

Маршрути руху опрацьовані таким чином, щоб максимально розвантажити автомобільні дороги загального користування, які з початком сезону літніх відпусток і так відчувають підвищене навантаження. Щоб не створювати труднощі автосообщению на них, військові колони з них висуваються тільки до залізничних станцій навантаження і військових аеродромах.

Бронетанкова техніка на гусеничному ходу переміщається по дорогах на спеціальних колісних тягачах. Основну частину маршрутів війська подолають у складі залізничних ешелонів і літаками військово-транспортної авіації.

1 червня підрозділи почнуть річний період навчання в пунктах постійної дислокації, попередньо провівши обслуговування і підготовку техніки і озброєння, навчально-матеріальної бази до навчальних занять з знову прибувають молодим поповненням.

Натомість «Радіо Свобода» інформувало вчора ввечері в повідомленні «США: говорити про відведення російських військ від України – зарано»:

Говорити про відведення російських військ від кордону з Україною – зарано. Про це заявив речник Білого дому Джей Карні:

«Ми бачимо певні ознаки активності на кордоні, але ще дуже рано робити висновки, що це відведення військ. Якщо це є початком відведення, то ми привітаємо це. Але є один нюанс. Ми і в минулому бачили певні рухи – один батальйон відходив, інший – приходив. І ми досі маємо безпрецедентно велику кількість російський військових на кордоні з Україною, що може тільки слугувати залякуванню і дестабілізації в Україні напередодні цих дуже важливих виборів».

Про відведення російських від кордону з Україною заявив президент Росії Володимир Путін. За його словами, рішення повернути російські війська до місць постійної дислокації, які проводили навчання поблизу західного кордону Росії, ухвалили, щоб уникнути спекуляцій під час виборів в Україні. Раніше представники Заходу заявляли, що не помітили відведення військ Росії від російсько-українського кордону».


Відео: «Телеканал новин «24»

dailylviv.com

До теми

19:08 22 жовтня 2020 р.

Творчі спілки Львівщини закликали голосувати за Силу і честь на виборах 25 жовтня

Ліга творчої інтелігенції та творчих спілок Львівщини підтримала партію "Сила і честь" на виборах до рад Львівщині та закликала голосувати за Юрія Візняка та Любомира Сопільника.

Рубрика: Політика

14:40 22 жовтня 2020 р.

Тарас Кльофа обійшов усіх у Фейсбуці, а Ігор Васюник найбільше витратився на рекламу в соцмережах

13 зі 17 кандидатів, які претендують на посаду очільника Львівської міської територіальної громади, використовують тренд політичного піару – рекламу у соціальних мережах.

Рубрика: Політика

14:35 22 жовтня 2020 р.

Батько кандидата на посаду міського голови Дрогобицької ОТГ розіграє 1 млн грн серед тих, хто прийде на вибори

Гречка вже не актуальна: в ГМ “ОПОРА” розповіли, до яких трюків вдаються кандидати, щоб привабити на свій бік виборців. Раптова турбота про здоров’я людей, цінні призи й атракції – це ті методи підкупу, до яких сьогодні вдаються найчастіше.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу