Міноборони РФ погрожує Україні ракетним ударом, – джерела

11:00 30 листопада 2016 р.

Із Росії в Крим перекинуто зенітно-ракетний комплекс С300-ВМ.

Джерела київського часопису «Дзеркало тижня. Україна» повідомлили йому, що в датованому 26 листопада листі міністерства оборони РФ, адресованому військовому атташату в складі посольства України в РФ, зокрема, йдеться про те, що якщо Україна проведе ракетні стрільби в районі російсько-української границі в Криму, то російська сторона, по-перше, буде збивати українські ракети, а по-друге – завдасть удару по українських пускових установках. Про це повідомили сьогодні, 30 листопада, в часописі «Дзеркало тижня. Україна», де також нагадали, що 25 листопада Міноборони РФ вручило українському аташе ноту протесту у зв'язку з планами Збройних Сил України провести ракетні стрільби поруч з Кримом.

Своєю чергою, секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявив, що Україна не планує проводити випробування ракет в Керченській протоці, по якому проходить кордон між Україною і Росією. Однак у середу, 30 листопада, стало відомо про те, що Росія перекинула в Крим зенітно-ракетний комплекс С300-ВМ.

Волонтери розвідувального співтовариства «InformNapalm» ідентифікували цю техніку як зенітно-ракетний комплекс С-300ВМ «Антей-2500». Це система ППО з можливістю боротьби з балістичними ракетами малої і середньої дальності (до 2500 кілометрів), яка також призначена для ураження сучасних і перспективних літаків тактичної і стратегічної авіації (в тому числі виконаних із застосуванням технології «Стелс»), балістичних ракет середньої дальності, оперативно-тактичних і тактичних ракет, аэробаллистических і крилатих ракет.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини