Міністр закордонних справ закликав у Львові пам’ятати історію

13:22 2 березня 2018 р.

Фото до новини


Фото: loda.gov.ua

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін зустрівся 2 березня під час робочого візиту на Львівщину з головами облдержадміністрації й облради – Олегом Синюткою та Олександром Ганущиним.

Про це повідомили сьогодні, 2 березня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Під час зустрічі очільник області ознайомив міністра закордонних справ України із інвестиційним кліматом Львівщини, зокрема закцентував увагу на створенні нових підприємств».

Олег Синютка наголосив: «Високі заробітні плати можуть зупинити виїзд українців за кордон, на Львівщині діють такі підприємства як «Леоні», «Фуджікура», «Бадер». Буквально вчора на Львівщині ми відкрили підприємство «Лембергміт» з переробки м’яса, достатньо автоматизоване. Окрім того, відкрили у селі Сопошин на Жовківщині підприємство з переробки меду. Такими підприємства ми мусимо закріпити людей.

«Учасники зустрічі розглянули результати міжнародного співробітництва Львівської області та важливість збереження історичної пам’яті», –поінформували також в облдержадміністрації.

Зокрема, Павло Клімкін зазначив: «Я дякую за гостинність і якщо ми будемо пам’ятати історію, вшановувати людей це буде правильно, я вважаю що у нас є своя історична політика, якщо ми почнемо дивитись правдиво на нашу історію!».

«Учасники зустрічі розглянули покращення інфраструктури пунктів пропуску, розширення авіасполучення Львова з містами найближчого закордоння, методи залучення іноземних інвестицій в економіку області. 3 березня Павло Клімкін очолить делегацію українців, яка  вшанує трагічно загиблих у Павлокомі українців», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів