Міністр оборони відзначив у Львові чотирнадцятьох поранених військових (відео)

18:00 19 вересня 2015 р.


Фото: прес-служба міністерства оборони України

Генерал-полковник Степан Полторак подякував бійцям за відданість та самопожертву.

Сьогодні, 19 вересня, міністр оборони генерал-полковник Степан Полторак поспілкувався у рамках візиту на Львівщину з пораненими бійцями, які проходять лікування та реабілітацію у львівському військовому шпиталі. Звертаючись до бійців, міністр подякував їм за відданість та самопожертву кожного бійця, який на сході захищав державу, не шкодуючи свого здоров’я.

Міністр оборони відзначив: «Завдяки вашій мужності та самопожертві сьогодні у агресора немає можливості безкарно просуватися далі вглиб територією нашої країни. Своєю звитягою ви зупинили ворога на сході, це дозволило нам виграти час, збільшити чисельність бойових частин. 

Генерал-полковник Степан Полторак  також внаголосив, що за досить короткий період часу Українське військо не лише відновило бойову спроможність, а й отримало суттєву підтримку з боку держави. 14 військовослужбовців, які отримали поранення під час виконання завдань на сході, за проявлені мужність та героїзм генерал-полковник Степан Полторак нагородив іменними годинниками та грошовими преміями у 10 тисяч гривень. Міністр побажав бійцям швидкого одужання та запевнив, що армія й надалі буде зміцнюватися та розбудовуватись, аби ніколи чужинець не топтав рідну землю».

Про це повідомили сьогодні, 19 вересня, в прес-службі міністерства оборони України, де також орозповіли в неділю:

«Міністр оборони України, генерал-полковник Степан Полторак, акцентував увагу під час зустрічі з військовослужбовцями – учасниками АТО, які відновлюють здоров’я після поранень, отриманих в боях з російськими найманцями та бандами сепаратистів на Донбасі у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону: «Завдяки вашій мужності та самопожертві сьогодні у агресора немає можливості безкарно просуватися далі вглиб територією нашої країни. Ваша звитяга дозволила нам виграти час для того аби збільшити чисельність добре оснащених бойових частин, здатних гідно протистояти ворогу» .

Він також наголосив на тому, що за досить короткий період часу Українське військо не лише відновило бойову спроможність, а й отримало суттєву підтримку з боку держави. Генерал-полковник Степан Полторак запевнив: «Сьогодні робимо усе можливе аби наростити м’язи Збройним Силам України: змінюємо підходи до комплектування особовим складом бойові підрозділи, втілюємо у державні замовлення розроблені нові зразки озброєння та військової техніки, впроваджуємо у життя ефективніші алгоритми логістичного, матеріально-технічного забезпечення військ. І це лише початок відродження — попереду ще багато роботи» 

У межах заходу голова оборонного відомства нагородив чотирнадцятьох військовослужбовців цінним подарунком «Годинник наручний» та грошовою винагородою. Зокрема, за проявлену вірність Українському народові та Військовій присязі, виявлені мужність і героїзм, особисту стійкість під час проходження військової служби та високу професійну майстерність, проявлену під час виконання спеціальних завдань в межах Антитерористичної операції, були заохочені старший лейтенант Сергій Салій, старший солдат Олександр Пуховий, молодші сержанти Андрій Манько, Олег Столярчук, Олег Цеханевич, солдати Артем Никоненко, Олександр Щитнік, Віктор Шостак, Андрій Федоров, Руслан Сугаченко, Микола Охрименко, Антон Ісайович, Юрій Запісочний, Віктор Дем’яненко.

Під час брифінгу для представників центральних та регіональних засобів масової інформації генерал-полковник Степан Полторак зазначив, що метою поїздки є ознайомлення з ходом лікування поранених військовослужбовців в Західному регіоні та вивчення можливості створення у ньому низки реабілітаційних центрів. Він також повідомив:

«Вчора Президентом України мені було визначено завдання щодо розробки програми зі створення реабілітаційних центрів, в яких надаватиметься кваліфікована допомога військовослужбовцям, які повертатимуться після виконання бойових завдань, після лікування поранень у медичних установах. Це робиться для того, аби військовослужбовці згодом могли вести активне соціальне життя або продовжувати військову службу у своїх підрозділах».

Окрім того, міністр поділився з журналістами найближчими планами на поїздку. Зокрема – про те що ознайомиться виробничими потужностями ДП «Львівський бронетанковий завод», а також із реалізацією на базі Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного пілотного проекту щодо запровадження інноваційної системи харчування особового складу».

Про це також повідомили сьогодні, 19 вересня, в прес-службі міністерства оборони України. Натомість на на телевізійному «5 каналі» повідомили сьогодні, 19 вересня: «19 вересня, у рамках візиту на Львівщину міністр оборони генерал-полковник Степан Полторак поспілкувався з пораненими бійцями, які проходять лікування та реабілітацію у львівському військовому шпиталі. Чотирнадцятьох військовослужбовців, які отримали поранення під час виконання завдань на сході, генерал-полковник Степан Полторак нагородив за проявлені мужність та героїзм іменними годинниками та грошовими преміями у 10 тисяч гривень».

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу