Міністр МВС Аваков сьогодні працює на Львівщині

11:07 17 липня 2015 р.

Керівник МВС ознайомиться з ходом експерименту на базі Самбірського міськвідділу міліції, процесом підготовки нових патрульних, а також відвідає поранених дільничних інспекторів міліції.

У програмі робочої поїздки міністра заплановано ознайомлення з ходом експерименту з упровадження нових форм і методів в роботі ГУМВС Львівщини, який триває на базі Самбірського міськвідділу міліції. Також Арсен Аваков ознайомиться з процесом підготовки працівників нової патрульної поліції Львова і поспілкується з курсантами.
Керівник МВС планує ознайомитися і з умовами роботи Львівського оперативного центру миттєвого адміністрування нарядами (ЛОЦМАН) та ходом будівництва нового приміщення Львівського міського управління.

Сьогодні він відвідає працівників міліції, котрі отримали поранення внаслідок терактів. Про це повідомила прес-служба МВС України. До речі, завжди активний у соціальній мережі Фейсбук Арсен Аваков не пише там нових постів з 14 липня.
 

dailylviv.com

До теми

20:53 1 грудня 2021 р.

Захисти Україну - зупини переворот: трансляція з Києва (відео)

Організатори акції в Києві озвучили вимогу відставки президента Зеленського. Також вимагають звільнити голову Офісу президента Єрмака, заступника секретаря РНБО Демченка та провести перевибори до Верховної Ради

Рубрика: Політика

13:19 1 грудня 2021 р.

Скільки коштує українським телеканалам глядач

Зазвичай медіа-бізнес ‒ це конвертація уваги аудиторії в доходи від рекламних контрактів. Експерти Центру журналістики Київської школи економіки та компанії YouControl у спільному дослідженні проаналізували, скільки грошей витрачають власники провідних українських телеканалів на 0,01 пункту рейтингу.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу