Міністерство оборони України розглядає три варіанти подальшого розвитку ситуації

17:54 10 березня 2014 р.


Фото: EPA

Про це повідомляє в понеділок керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.

Він інформує сьогодні, 10 березня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»

«Офіційне повідомлення групи «Інформаційне Опір» щодо подальших варіантів військового врегулювання ситуації в Криму:

«Сьогодні, 10 березня відбулася зустріч координаторів групи «Інформаційне Опір» зі заступником міністра оборони України Петром Мехедом. У рамках зустрічі до координаторів «ІО» донесена інформація щодо поглядів і планів керівництва Міноборони України з приводу ситуації в Криму.

Зокрема, як повідомив Петро Мехед, керівництво МО України розглядає три варіанти подальшого розвитку ситуації і, відповідно, реагування на неї Збройних сил України .

1. Мирний переговорний процес. Цей варіант найбільш вітається українською стороною і справа лише за бажанням і прагненням до мирного діалогу військово-політичного керівництва Росії.

2 . Ескалація конфлікту в Криму в результаті дій з боку супротивника. У цій ситуації Збройні сили України переходять в стан повної бойової готовності, розгортають сили і засоби і перекривають напрямки виходу противника на материкову частину України .

3. Збройна агресія з боку противника зі спробою російських військ вийти на материкову частину України. У цьому випадку Збройні сили України готові дати відсіч агресору з паралельним широким задіянням міжнародних інструментів та звертанням за підтримкою передусім до ЄС і НАТО.

Нинішній загальний вихід підрозділів ЗС України з місць постійної дислокації заступник міністра оборони Петро Мехед пояснив прагненням військового керівництва в ході навчань, що проводяться поблизу місць дислокації частин, перевірити реальну боєготовність української армії, яка довгий час фактично знищувалася. Ця перевірка необхідна для того, щоб чітко розуміти ефективність того військового потенціалу , яким володіє Україна на даний момент , і який може задіяти в згаданих вище сценаріях.

Сценарії військової операції в Криму, яка прогнозовано викликала б повноцінне збройне протистояння України з Росією й мала б наслідком загибель людей , за словами Петра Мехеда, на даний момент не розглядаються».

dailylviv.com

До теми

19:24 18 вересня 2020 р.

ОПОРА запідозрила ЛОДА у використанні адміністративного ресурсу

У день робочого візиту Президента Володимира Зеленського, у місті Львові та навколо населеного пункту, з'явилися білборди, сітілайти із текстом «Підтримую президента України», зображенням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та кандидата на посаду міського голови міста Львова Тараса Кльофи.

Рубрика: Політика

09:36 18 вересня 2020 р.

У Львові розповіли, як розпізнати кишенькові політпроєкти олігархів

Попри те, що Верховна Рада провалила голосування законопроєкту про викладання у вишах іноземними мовами, авторства нардепів від "Слуги народу", радіти не варто. Адже самий факт, що після Революції Гідності і в часи війни з Росією у нас намагались узаконити мову окупанта, є ганебним.

Рубрика: Політика

18:53 17 вересня 2020 р.

У Львові розповіли, як спецслужби тримають корупціонерів на гачку

Вибір без вибору: перші 10 років Незалежності СБУ не виконувала своєї місіії, а високопосадовці, починаючи від мерів, так чи інакше перебували під впливом Москви. Цьогорічні місцеві вибори відбуваються на 30-му році української незалежності, але і тепер рука Кремля намагається керувати українським політикумом на усіх його рівнях. Найчастіше – за допомогою підкупу. Як протидіяти цьому?

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу