Міністерство оборони України має бути цивільною структурою, – політик у Львові

22:28 21 лютого 2019 р.

Про це сьогодні, 21 лютого, під час прес-конференції на тему «Мирна стратегія України», яка відбулася у Львівському прес-клубі, заявив координатор Воєнного кабінету Юлії Тимошенко Андрій Сенченко.

- Я не кажу, що з певними питаннями краще впораються цивільні, ніж військові. Але кожен з нас професійно деформований. Саме тому потрібно, щоби були різні погляди на одні й ті ж явища. Саме тому d цивілізованих країнах військові відомства очолюють цивільні, - сказав Андрій Сенченко. 

Також, на його думку, дуже важливий аспект – цивільний контроль над збройними силами.

- Це стосується не тільки того, що повинні бути цивільні керівники. Це стосується контролю з боку ЗМІ, парламентарів, громадського суспільства. На жаль, у нас немає культури такого цивільного контролю. І над цим ще треба попрацювати. І тоді не буде місця корупції та іншим негативним явищам, які є в армії та інших силових структурах, - наголосив Андрій Сенченко.

Координатор Воєнного кабінету Юлії Тимошенко нагадав, що воєнний бюджет України перевищує 100 млрд грн.

- Це – 2 відсотки ВВП країни. Не кожна європейська держава витрачає на свою оборону 2 відсотки ВВП. Але через те, що ВВП у нашої країни зараз не дуже великий, тому і ці 2 відсотки не такі, які би ми хотіли. Але навіть ці кошти витрачаються неефективно. А точніше сказати, розкрадають. Це –розкрадання на різних рівнях: при закупівлі товарів чи техніки, послуг та під час використання ресурсів в армії, - повідомив Андрій Сенченко. 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

14:15 29 жовтня 2020 р.

Синютка - Садовому: «Нехай іде з Богом»

Більшість звільняться самі: кандидат на голову Львівської ОТГ, народний депутат від «Європейської Солідарності» Олег Синютка розповів, що буде із нечистими на руку чиновниками команди Садового у новообраній Львівській міській раді.

Рубрика: Політика

13:24 29 жовтня 2020 р.

Олег Синютка запропонував 12 програмних принципів формування влади Львівської ОТГ

Народний депутат від «ЄС», кандидат на посаду голови Львівської ОТГ Олег Синютка заявив, що перемога "ЄС" на виборах у Львівській області накладає на партію особливу відповідальність, особливо під час пандемії коронавірусу та глибокої економічної кризи.

Рубрика: Політика

10:06 29 жовтня 2020 р.

КСУ заблокував призначення керівних кадрів органів влади, у тому числі переможців місцевих виборів

Конституційний Суд України позбавив Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) доступу до державних реєстрів, необхідних для проведення спеціальної перевірки декларацій кандидатів на керівні посади до органів влади.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу