Міністерство оборони Росії готує свої військові госпіталі до прийому тяжкопоранених, – ЗМІ

15:17 8 квітня 2015 р.


Фото: ria.ru

Міністерство оборони Росії готує військові госпіталі до прийому тяжкопоранених, – ЗМІ

Міністерство оборони Росії готує військові госпіталі до прийому тяжкопоранених, зокрема, в 2015 р туди надійде 15 медичних модулів для авіаційної евакуації. Про це повідомили сьогодні, 8 квітня, російське видання «Вести. Экономика».

«У 2014 році в першочерговому порядку засобами авіамедичні евакуації були оснащені вісім великих військових аеродромів. Вони розташовані в Бурятії, Якутії, Приморському, Хабаровському і Ставропольському краях, а також в Московській, Ленінградській і Саратовській областях», – йдеться в повідомленні відомства.

За інформацією, у 2015 році «в окружні військові госпіталі надійдуть 15 медичних модулів авіаційної евакуації, які забезпечують евакуацію тяжкопоранених і важкоуражених з підтриманням життєво-важливих функцій організму». Госпіталі, в які надійдуть «медичні евакуаційні модулі, адаптовані для використання як на літаках, так і на вертольотах, надійдуть до окружних військових госпіталів, розташовані в Єкатеринбурзі, Новосибірську, Ростові-на-Дону, Пскові, Самарі, Петропавловську-Камчатському, Сімферополі, Подільському, Воронежі та Сєвєроморську», – наголошує Міноборони. Відомство інформує також, що закупівлю засобів медичної евакуації для військово-медичних підрозділів розпочали наприкінці 2013 року».

До теми

10:20 4 липня 2022 р.

Безпрецедентні заходи безпеки: у Швейцарії обговорюють план відбудови України

У рамках Конференції з відновлення України (Ukraine Recovery Conference, URC2022), яка розпочинає свою роботу у швейцарському місті Лугано в понеділок, 4 липня, делегації Міжнародного валютного фонду, Світового банку, Ради Європи, Європейського банку реконструкції і розвитку, урядовці з понад 35 країн, а також представники бізнесу обговорять кроки з відбудови України.

Рубрика: Політика

20:30 3 липня 2022 р.

Обмеження на в'їзд в Ізраїль для українців скасовано

Суд в Ізраїлі скасував розпорядження глави МВС Айелет Шакед про позбавлення українців права на безвізовий в'їзд до країни. Візові обмеження запровадили після російського вторгнення в Україну.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу