Міністерство оборони Росії готує свої військові госпіталі до прийому тяжкопоранених, – ЗМІ

15:17 8 квітня 2015 р.


Фото: ria.ru

Міністерство оборони Росії готує військові госпіталі до прийому тяжкопоранених, – ЗМІ

Міністерство оборони Росії готує військові госпіталі до прийому тяжкопоранених, зокрема, в 2015 р туди надійде 15 медичних модулів для авіаційної евакуації. Про це повідомили сьогодні, 8 квітня, російське видання «Вести. Экономика».

«У 2014 році в першочерговому порядку засобами авіамедичні евакуації були оснащені вісім великих військових аеродромів. Вони розташовані в Бурятії, Якутії, Приморському, Хабаровському і Ставропольському краях, а також в Московській, Ленінградській і Саратовській областях», – йдеться в повідомленні відомства.

За інформацією, у 2015 році «в окружні військові госпіталі надійдуть 15 медичних модулів авіаційної евакуації, які забезпечують евакуацію тяжкопоранених і важкоуражених з підтриманням життєво-важливих функцій організму». Госпіталі, в які надійдуть «медичні евакуаційні модулі, адаптовані для використання як на літаках, так і на вертольотах, надійдуть до окружних військових госпіталів, розташовані в Єкатеринбурзі, Новосибірську, Ростові-на-Дону, Пскові, Самарі, Петропавловську-Камчатському, Сімферополі, Подільському, Воронежі та Сєвєроморську», – наголошує Міноборони. Відомство інформує також, що закупівлю засобів медичної евакуації для військово-медичних підрозділів розпочали наприкінці 2013 року».

До теми

20:12 18 травня 2021 р.

Героям УПА дадуть на Львівщині по одному прожитковому мінімуму для працездатної особи

Допомога з нагоди Дня Героїв виплачується за місцем проживання чи реєстрації одержувача шляхом перерахування коштів банківським установам на їх особові рахунки або через державні підприємства поштового зв’язку.

Рубрика: Політика

18:43 18 травня 2021 р.

Верховна Рада 20 травня розгляне на вимогу Президента 8 законопроєктів

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков підписав Розпорядження №122 Про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання на 20 травня.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу