Міліції дозволили допитати лідера Автомайдана

17:15 2 лютого 2014 р.


Фото: dt.ua

За словами екс-глави МВС Юрія Луценка, домовленість про це досягнута між народним депутатом Петром Порошенком і прокурором Києва.

Юрій Луценко повідомив сьогодні, 2 лютого, «Українській правді», що «прийнято рішення дозволити допит одного з лідерів Автомайдану Дмитра Булатова про обставини його викрадення до його вильоту за кордон на лікування. Домовленість досягнута між Петром Порошенком і прокурором міста Києва. У клініці «Борис» очікують прибуття слідчого на допит, який також має привезти документ про скасування рішення про примусову доставку Булатова для проведення слідчих дій. За згодою сторін, лікуючий лікар також дає дозвіл на розмову зі слідчим і на вивезення Булатова на лікування закордон».

Як інформував «Щоденний Львів», заступник генерального прокурора Лілія Фролова. заявила в неділю, що суд дозволив лідеру Автомайдана виїхати за кордон.

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу