Міліція обіцяє не зносити львівський Євромайдан

17:29 2 грудня 2013 р.


Фото: Відділ зв’язків із громадськістю обласного управління МВС

Керівник обласного управління міліції також спростував «інформацію про можливе залучення бійців «Беркуту» з інших регіонів».

Відділ зв’язків із громадськістю обласного управління МВС інформує сьогодні, 2 грудня, в повідомленні «Правоохоронці не зноситимуть Євромайдан у Львові – О. Рудяк (фото)»:

«Знесення Євромайдану у Львові не буде. Це – мирна акція.

Міліція не має наміру перешкоджати мирній акції протесту.Про це 1 грудня на сесії Львівської обласної ради заявив начальник Головного управління МВС України у Львівській області генерал-лейтенант міліції Олександр Рудяк.

«Міліція Львівщини працює в штатному режимі. Не буде знесенняЄвромайдану у Львові. Це – мирна акція. Якщо вона переросте у порушення громадського порядку – будемо діяти згідно чинного законодавства у нас для цього є достатньо сил і засобів. Міліція Львівщини не має наміру перешкоджати мирній акції протесту», – заявив під час виступу на сесії облради Олександр Рудяк.

Також Олександр Рудяк повідомив, що «жодних скарг щодо дій міліції у Львові не було». Очільник міліції Львівщини спростував інформацію про можливе залучення бійців «Беркуту» з інших регіонів для розгону львівського Євромайдану і закликав депутатів, громадськість та журналістів «не провокувати інформацією про рух до Львова колон з «Беркутом».

Також Олександр Рудяк подякував народним депутатам, депутатам облради і громаді Львівщини «за підтримання спокою на теренах Львівщини». Після цього депутати Львівської обласної ради висловили подяку працівникам правоохоронних органів за стабільну та безпечну ситуацію в області під час мирних акцій протесту.

Таке рішення депутати ухвалили 1 грудня на сесії після заслуховування інформації начальника ГУ МВС України у Львівській області Олександра Рудяка. Рішення підтримали 72 депутати обласної ради».

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

14:52 15 січня 2021 р.

На фінансування партій у 2021 році передбачено 700 млн грн. Набільше отримає Слуга народу

На фінансування НАЗК передбачено 1,144 млрд гривень. Частину цих коштів, 697 млн, спрямують на фінансування парламентських партій. Про це йдеться у додатку № 3 до держбюджету України на 2021 рік.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу