Міліція обіцяє не розганяти Євромайдан у Львові (доповнено відеосюжетом)

15:06 30 листопада 2013 р.


Фото: radiosvoboda.org

Про це повідомляє сьогодні, 30 листопада, начальник міського управління МВС Сергій Зюбаненко.

УНІАН інформує в суботу в повідомленні «Силового розгону Євромайдану у Львові не буде – львівська міліція»:

«Очільник львівської міліції заперечив поширену сьогодні у ЗМІ інформацію, що до Львова підтягуються додаткові сили «Беркуту» з інших областей.

У Львівському міському управлінні міліції заявили, що силового розгону Євромайдану у Львові не буде.

Як повідомив кореспонденту УНІАН начальник Львівського міського управління міліції Сергій Зюбаненко, «міліція у Львові працює в штатному режимі по забезпеченню правопорядку. На даний час задіяно достатню кількість працівників міліції, які охороняють громадський порядок у центрі міста».

Очільник львівської міліції також заперечив поширену сьогодні у ЗМІ інформацію, що до Львова підтягуються додаткові сили «Беркуту» з інших областей, які мають на меті розігнати львівський Євромайдан.

«Такої команди ніхто не отримував. Це не відповідає дійсності. Ніяких додаткових сил щодо забезпечення правопорядку не підтягується. Міліція працює в штатному порядку і забезпечує громадський порядок у місті», – заявив Зюбаненко.

Як передає кореспондент УНІАН, у соціальних мережах шириться інформація, що до Львова прямують колони із силовиками. Люди припускають, що Євромайдан у Львові хочуть розігнати силою.

Зокрема, інформацію про такий варіант розвитку подій оприлюднив народний депутат фракції «Батьківщина» Микола Княжицький на своїй сторінці у Facebook. Він пише, що про колону із силовиками повідомляють водії-далекобійники. Через це люди закликають перекрити всі в`їзди у місто на кільцевій дорозі і пропускати автомобілі по одному, не пропускаючи автобусів із «беркутівцями».

Зараз у Львові, на площі біля пам’ятника Шевченку, встановлено вісім великих наметів, і зараз на ньому перебувають близько 600 осіб. Євромайдан у Львові функціонує з 22 листопада – після відмови уряду України 21 листопада від євроасоціації. Увечері кількість учасників акції протесту зазвичай збільшується».

Як інформував «ЩЛ», активісти львівського Євромайдану повідомляють, що місцевий «Беркут» відмовився його розганяти.

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу