Мікропроекти місцевого розвитку реєструватимуть у Львівській облраді в грудні

17:20 10 листопада 2016 р.

Перелік переможців обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку буде затверджений до кінця квітня наступного року.

У прес-службі Львівської обласної державної адміністрації повідомили в четвер, 10 листопада, що сьогодні під час наради голови ЛОДА Олега Синютки та першого заступника голови облради Парасковії Дворянин з керівниками райдержадміністрацій та очільниками місцевих рад Львівщини розглянули питання «Про проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2017 рік». За словами начальника відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв'язків облради Івана Собка, нова редакція програми передбачає подання заявок на участь у конкурсі виключно в електронному вигляді, заповнення відповідної реєстраційної картки, роботу груп експертів за напрямками, до заявки пооб`єктно додаватимуться документи, що будуть підтверджувати забезпечення співфінасування з різних джерел.

Окрім того, розроблено новий порядок оскарження конкурсантами результатів конкурсу та інші новації. За словами Івана Собка, конкурс мікропроектів на 2017 рік має свої пріоритетні напрямки: освітня галузь, заклади охорони здоров’я, народні доми, вуличне освітлення. У цих межах планується здійснити капітальні ремонти, запровадити заходи з енергозбереження, придбати обладнання та інвентар тощо».

Гранична вартість мікропроекту місцевого розвитку становитиме 400 тисяч гривень, а гранична сума субвенції з обласного бюджету – 200 тисяч гривень. Приміром, цього року –  300 тисяч гривень і 100 тисяч гривень відповідно.

Реєстрація мікропроектів місцевого розвитку на 2017 рік триватиме упродовж грудня на сайті  registration.oblrada.lviv.ua. А перелік переможців обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку, який передадуть на фінансування, буде затверджений до кінця квітня наступного року 

У прес-службі обласної державної адміністрації також нагадали, у Львівській області цьогоріч реалізується рекордна на теренах України кількість мікропроектів (до 300 тисяч гривень) регіонального розвитку – 691 на суму 54 мільйони гривень. Станом на сьогодні на 507 з них – роботи завершили і профінансували, на інших – роботи тривають.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини