Мешканці Донеччини голосують або в інших регіонах, або в інтернеті

17:49 25 травня 2014 р.

Те, що в Донецьку громадяни не змогли проголосувати, означає, що фальсифікацій не буде.

Про це під час відеомоста-марафону «Україна вибирає Президента», який відбувається в рамках громадського мовлення (ГІТ) Львівського прес-клубу, з певною надією сказала голова громадської організації «Взаємодія» з Донецька Тетяна Шашкова.

За її словами, для бізнесових структур у Донецьку зараз дуже важливо, щоби вибори відбулися.

- Адже бізнес потребує чітких єдиних правил співпраці. А зараз у нас кожен запроваджує свої правила. Тому бізнес очікує на правила від легітимної влади, - каже Тетяна Шашкова.

Саме тому більшість донеччан сьогодні прийшли на свої дільниці і були здивовані тим, що двері зачинені, а написи-пояснення були інколи смішними.

Тим часом заступник голови ДОГО ВГО «Комітет виборців України» Олег Гришин вважає, що вибори на Донеччині проходять добре. На 15.00 в області проголосувало 73 тисячі осіб.

- Якщо проголосує сто тисяч, то це вже можна вважати, що політично регіон вибори провів, - каже Олег Гришин.

За його словами, такої ситуації за роки Незалежності ще не було, тому звинувачувати когось в зриві виборів, не варто. Дуже багато краян виїхало на вибори в інші регіони країни. Найбільші оптимісти залишилися і до останнього дня сподівалися на краще.

- Ми отримали сотні дзвінків з питанням: «Ми прийшли на дільниці, вони закриті, що робити?», - каже заступник голови ДОГО ВГО «Комітет виборців України».

Ті, хто не зміг проголосувати на виборчих дільницях, об’єдналися в інтернеті і там висловили свою підтримку тому чи іншому кандидатові. Їхні голоси, звісно, не будуть зараховані офіційно. Але це показник того, що і в цьому регіоні хочуть голосувати. 

Регіональний координатор громадської організації "Центр.UA" Валентин Краснопьоров вважає, що в деяких випадках проведення виборів залежало і від конкретного мера.

- Артемівськ розташований біля Словянська. Але там мер постановив провести вибори – вони й відбуваються. А в більшості міст мери просто здалися, - каже Валентин Краснопьоров.

Хоча в більшості своїх донеччани пасивні тому, що вважають, що кандидата-переможця вже «спустили» згори, тому від їхнього голосу вже нічого не залежить.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

12:39 28 жовтня 2020 р.

Старші виборці і молодь: якою була пропорція голосів на місцевих виборах

У день виборів (25 жовтня) більш активними на місцевих виборах 2020 були старші виборці – 56% з тих, хто прийшли на вибори, були люди старше 50 років, при тому, що в загальній структурі виборців їх частка становить 45%.

Рубрика: Політика

15:34 27 жовтня 2020 р.

Синютка закликав всі політсили, включно із Самопоміччю, об’єднатися в новообраній ЛМР

У Львівській міській раді «Європейська Солідарність» матиме найбільше представництво депутатів - близько 30%. Такими є попередні результати більшості соціологічних служб, а також паралельного підрахунку експертів «ЄС».

Рубрика: Політика

15:17 27 жовтня 2020 р.

Опрацьовано 100% протоколів: у Львівську міськраду заходить 5 партій

Сьогодні, 27 жовтня, на брифінгу «Львівщина після першого туру місцевих виборів» у Львівському пресклубі штаб "Європейської Солідарності" надав журналістам інформацію про результати голосування до Львівської міської ради, після опрацювання 100% протоколів ДВК.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу