Мешканці АТО хочуть «розстрільної» дисципліни, – офіцер зі Львова

16:04 4 березня 2015 р.


Фото: lv.20minut.ua

Мешканці зони АТО потребують сильну руку і звикли підпорядковуватися тому, хто діє з позиції сили.

Про це сьогодні, 4 березня, на прес-конференції-дискусії у Львівському прес-клубі на тему: «Цивільно-військові місії: формування їх, статус і вплив на стабілізацію ситуації в зоні АТО» заявив офіцер групи цивільно-військового співробітництва в зоні АТО, майор Владислава Назаркевич.

- Мені казали: «Навіть якщо ви переможете сепаратизм, запит на сильну руку збережеться. Прийде якийсь супермафіозі, створить свій клан. Тому що тут люди звикли підпорядковуватися». Це не я кажу, так кажуть люди, які виросли і здобули освіту в тих краях, - говорить військовий, який щойно, в понеділок, повернувся із зони АТО.

За його словами, українська влада і збройні сили дуже лояльні до людей.

- Ось що мені розповідають місцеві: «Ви ж слабаки, ви ж не боретеся з мародерством. От була в нас «днр», вони спіймали мародерів, одного розстріляли, другого повісили на дерево за ноги, провисів два дні – і мародерство зникло. Так само і наркоманія. А ви так не вмієте,  – цитує місцевих Владислав Назаркевич.

За його словами, ці словами йому казали освічена люди.

- За логікою цієї людини, я би мав поставити до стінки всіх, хто вважає українську владу слабкою.  Якби ми так робили, вони би нас боялися. Але ж ми не хочемо, щоби нас боялися. Ми хочемо, щоби нас розуміли, - каже військовий.

dailylviv.com

До теми

19:07 24 травня 2022 р.

Назвали 53 вулиці у Львівській громаді, які перейменують у рамках декомунізації

53 вулиці у Львівській громаді перейменують у рамках декомунізації топоніміки. Такий підсумок шести засідань спеціальної робочої групи. Далі визначатимуться з новими назвами. Перелік напрацювань робочої групи буде винесено на розгляд сесії Львівської міської ради.

Рубрика: Політика

11:21 24 травня 2022 р.

Квиток в один кінець: на кораблях-ракетоносцях рф замість оригінальних поставили побутові китайські агрегати

Запроваджені проти країни-окупанта міжнародні санкції не дозволяють повноцінно обслуговувати та ремонтувати навігаційне обладнання і дизельне устаткування бойових кораблів флотилії.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу