Мери міст Львівщини закликали громадян до загальної мобілізації

17:26 25 листопада 2013 р.

Сьогодні, 25 листопада відбулось засідання дорадчої ради Львівського регіонального відділення Асоціації міст України, інформує прес-служба ЛОР,

Міські голови виступили із заявою, де висловили свою позицію щодо згортання урядом Азарова політики євроінтеграції української держави та назвали чіткі вимоги до Президента та Верховної Ради України. Відтак мери міст Львівщини вимагають від Президента підписання Угоди про асоціацію з ЄС, а від Верховної Ради України – відправити у відставку Кабінет Міністрів.

«21 листопада 2013 року Кабінетом Міністрів України було прийнято на своєму засіданні розпорядження під назвою «Питання укладання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їх державами – членами, з іншої сторони».
Цим документом було вирішено призупинити процес підготовки до укладання Угоди про асоціацію і дію рішення Кабінету Міністрів України від 18 вересня 2013 р. “Про підготовку до підписання проекту Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом і його державами — членами, з іншої сторони”.
Окрім призупинення процесу підготовки до укладання Угоди про асоціацію з ЄС, у цьому розпорядженні дані чіткі посили про відновлення активного діалогу з Російською Федерацією та іншими країнами Митного союзу.
Львівське регіональне відділення Асоціації міст України вважає це рішення :
-    незаконним, оскільки вектор розвитку України на євроінтеграцію зафіксований у Законі, і цим повинні керуватися у своїх рішеннях та діях усі органи та посадові особи влади, включно з найвищими;
-    антидемократичним, оскільки за усіма соціологічними опитуваннями напрям євроінтеграції має найвищий рівень суспільної підтримки серед людей;
-    антинародним, оскільки стандарти прав людини та рівня життя людей у ЄС є найвищими у світі і саме цього прагне Український народ;
-    протиприроднім, оскільки Україна історично та географічно завжди була невід’ємною складовою Європи і Угода про асоціацію є лише відновленням «статус кво».
Зважаючи на вищевикладене, викладаючи волю та прагнення громад міст Львівщини,
Львівське регіональне відділення Асоціації міст України вимагає :
-    від Президента України – підписати Угоду про асоціацію з ЄС, для чого вжити усіх наданих повноважень щодо відновлення виконавчими органами влади процесу підготовки до євроінтеграції ;
-    від Верховної Ради України – відправити у відставку Кабінет Міністрів України .
Львівське регіональне відділення Асоціації міст України закликає :
-    усі місцеві ради – провести власні засідання та висловити підтримку євроінтеграційного курсу держави ;
-    усіх українських громадян – до активної громадської позиції та загальної мобілізації для захисту національного курсу на євроінтеграцію», – йдеться у заяві, ухваленій на засіданні дорадчої ради Львівського регіонального відділення Асоціації міст України.

dailylviv.com

До теми

16:55 21 вересня 2021 р.

Завтра у Львові позачергове засідання виконкому буде на велосипедах

Завтра, 22 вересня, у Львові проведуть позачергове виїзне засідання виконавчого комітету. Засідання відбудеться на площі перед головним корпусом Львівського медичного університету (вул. Пекарська, 69), а приїдуть сюди члени виконкому на велосипедах.

Рубрика: Політика

14:13 20 вересня 2021 р.

США і ще 13 країн: на Львівщині почалися військові навчання Rapid Trident-2021

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного під загальним керівництвом командувача Сухопутних військ України генерал-полковника Олександра Сирського розпочалися багатонаціональні українсько-американські військові навчання Rapid Trident – 2021.

Рубрика: Політика

11:31 19 вересня 2021 р.

У Львові і ще трьох містах відкрилися дільниці для виборів депутатів Держдуми РФ

19 вересня в 8 годині ранку в Посольстві Росії в Києві і Генеральних консульствах у Львові, Одесі та Харкові були відкриті виборчі дільниці для виборів депутатів Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу