«Мер Слов'янська» звинуватив кадировців у розстрілах мирних жителів

14:58 9 червня 2014 р.


Фото: uainfo.org

Самопроголошений «очільник» цього міста також заявив у зверненні до його жителів, що терористів зрадили їхні «російські куратори».

Спільнота «Інформаційний Спротив» передає сьогодні, 9 червня, у повідомленні «Самозванець Пономарьов звинуватив кадировів у розстрілі мирних жителів»:

«Самопроголошений мер Слов'янська Пономарьов виступив зі зверненням до жителів міста, в якому заявив, ситуація в місті вийшла з під контролю. Так званий мер прямо говорить про те, що українських терористів «зрадили російські куратори, які не ввели війська на територію України».

«Ситуація в місті вийшла з під нашого контролю. Російські куратори не виконали своєї обіцянки ... Замість того, щоб допомогти військами, Росія допомагає нам чеченськими найманцями, яких неможливо контролювати. Їхня основна мета мародерство», – заявив Пономарьов.

Оерім цього, самозванець всю провину за обстріл мирних громадян звалив на російських бойовиків. Щоб викликати у відповідь вогонь по цивільних об'єктах, бойовики ведуть вогонь по позиціях сил АТО з житлових районів міста. Окрім того, бойовики навмисно обстрілюють місто з околиць, щоб потім звинуватити українську владу в жертви серед мирного населення.

«Наші спецслужби кажуть, що бойовики не мають ніякого відношення до нас, мають намір спалити місто дотла. Така ж ситуація в Луганську та Донецьку. Існує велика ймовірність того, що кадировці виконають свій план», – говорить Пономарьов».

dailylviv.com

До теми

23:06 27 липня 2021 р.

Захищати власну незалежність та підтримувати сусідів: Польща має намір збільшити армію

Газета «Rzeczpospolita»у статті «Мрія про військову міць» пише про наміри збільшити чисельність польської армії до 250 тисяч осіб, щоб дорівнятися Франції (270 тис.) чи Україні (255 тис.), і бути більшою, ніж армії Німеччини (185 тис.), Ізраїлю (170 тисяч) чи Великобританії (195 тисяч).

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу