«Мер Слов'янська» звинуватив кадировців у розстрілах мирних жителів

14:58 9 червня 2014 р.


Фото: uainfo.org

Самопроголошений «очільник» цього міста також заявив у зверненні до його жителів, що терористів зрадили їхні «російські куратори».

Спільнота «Інформаційний Спротив» передає сьогодні, 9 червня, у повідомленні «Самозванець Пономарьов звинуватив кадировів у розстрілі мирних жителів»:

«Самопроголошений мер Слов'янська Пономарьов виступив зі зверненням до жителів міста, в якому заявив, ситуація в місті вийшла з під контролю. Так званий мер прямо говорить про те, що українських терористів «зрадили російські куратори, які не ввели війська на територію України».

«Ситуація в місті вийшла з під нашого контролю. Російські куратори не виконали своєї обіцянки ... Замість того, щоб допомогти військами, Росія допомагає нам чеченськими найманцями, яких неможливо контролювати. Їхня основна мета мародерство», – заявив Пономарьов.

Оерім цього, самозванець всю провину за обстріл мирних громадян звалив на російських бойовиків. Щоб викликати у відповідь вогонь по цивільних об'єктах, бойовики ведуть вогонь по позиціях сил АТО з житлових районів міста. Окрім того, бойовики навмисно обстрілюють місто з околиць, щоб потім звинуватити українську владу в жертви серед мирного населення.

«Наші спецслужби кажуть, що бойовики не мають ніякого відношення до нас, мають намір спалити місто дотла. Така ж ситуація в Луганську та Донецьку. Існує велика ймовірність того, що кадировці виконають свій план», – говорить Пономарьов».

dailylviv.com

До теми

21:22 24 вересня 2020 р.

Влада забирає субсидії в половини людей, які їх отримували,- народний депутат у Львові

У законопроєкті про бюджет України на 2021 рік cкорочено витрати на субсидії для населення з 72 млрд грн до 36 млр грн. Це означає, що половина людей, які їх отримували, тепер не матимуть.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу