«Мер» Слов'янська погрожує зірвати вибори Президента України катуванням заручників

23:10 23 квітня 2014 р.


Фото: Reuters

Про це В'ячеслав Пономарьов заявив в інтерв'ю виданню «Gazeta.ru», опублікованому в середу.

Самопроголошений «мер» Слов'янська В'ячеслав Пономарьов заявив в інтерв'ю російському виданню «Gazeta.ru», опублікованому сьогодні, 23 квітня, таке: «Ми вживемо всіх необхідних заходів, щоб вибори на південному сході не відбулися. Візьмемо когось у полон і підвісимо за я**я. Реально, розумієш?».

Він також розповів: «Запускають в нашу середу агентів впливу, і ті зсередини починають розсіювати сам кістяк. Тоді всі починають йти в різні сторони, один одного їсти починають. У нас в Слов’янську такого не відбувається. Тобто ми однозначно поклали нашу руку, сказали: всім, хто з нами, – добре. Хто проти нас – «само понятно».

А на уточнююче запитання журналістки «Что значит, понятно? Кто против вас…» самопроголошений «мер» відповів: «Произойдет уничтожение».

Про закатованого російськими диверсантами депутата Горлівської міської ради від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Володимира Рибака самопроголошений «мер» цинічно заявив в інтерв’ю, перевернувши догори дриґом, таке: «...нашим пацанам животи розкривають, катують, а потім їхні трупи в річці знаходять!».   

Натомість на запитання «Що б в сказали жителям Західної України?» В'ячеслав Пономарьов після довгої паузи відповів: «Здавайтесь!».

Своєю чергою, на запитання «Янукович все ще президент?» самопроголошений «мер» відповів: «Та пішов він...».

dailylviv.com

До теми

17:33 1 грудня 2020 р.

У Львівській обласній раді почалася публічна співпраця Європейської солідарності і Слуги народу

Першим заступником голови Львівської обласної ради обрали Євгенія Гірника (ВО "Батьківщина"), а заступником - Юрія Холода ("Слуга народу"). З ініціативи Ірини Гримак - представниці "Європейської солідарності".

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу