«Мер» Слов'янська погрожує зірвати вибори Президента України катуванням заручників

23:10 23 квітня 2014 р.


Фото: Reuters

Про це В'ячеслав Пономарьов заявив в інтерв'ю виданню «Gazeta.ru», опублікованому в середу.

Самопроголошений «мер» Слов'янська В'ячеслав Пономарьов заявив в інтерв'ю російському виданню «Gazeta.ru», опублікованому сьогодні, 23 квітня, таке: «Ми вживемо всіх необхідних заходів, щоб вибори на південному сході не відбулися. Візьмемо когось у полон і підвісимо за я**я. Реально, розумієш?».

Він також розповів: «Запускають в нашу середу агентів впливу, і ті зсередини починають розсіювати сам кістяк. Тоді всі починають йти в різні сторони, один одного їсти починають. У нас в Слов’янську такого не відбувається. Тобто ми однозначно поклали нашу руку, сказали: всім, хто з нами, – добре. Хто проти нас – «само понятно».

А на уточнююче запитання журналістки «Что значит, понятно? Кто против вас…» самопроголошений «мер» відповів: «Произойдет уничтожение».

Про закатованого російськими диверсантами депутата Горлівської міської ради від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Володимира Рибака самопроголошений «мер» цинічно заявив в інтерв’ю, перевернувши догори дриґом, таке: «...нашим пацанам животи розкривають, катують, а потім їхні трупи в річці знаходять!».   

Натомість на запитання «Що б в сказали жителям Західної України?» В'ячеслав Пономарьов після довгої паузи відповів: «Здавайтесь!».

Своєю чергою, на запитання «Янукович все ще президент?» самопроголошений «мер» відповів: «Та пішов він...».

dailylviv.com

До теми

20:53 1 грудня 2021 р.

Захисти Україну - зупини переворот: трансляція з Києва (відео)

Організатори акції в Києві озвучили вимогу відставки президента Зеленського. Також вимагають звільнити голову Офісу президента Єрмака, заступника секретаря РНБО Демченка та провести перевибори до Верховної Ради

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу