«Мер» Слов'янська ледь не помер – чи то внаслідок самоотруєння, чи то від передозування наркотиків

20:20 5 червня 2014 р.


Фото: euromaidanonline

Прикметно, що версії про невдале самогубство віддали перевагу наближені до самопроголошеного «очільника» міста, захопленого терористами.

Інтернет-газета «Преса України» розповідає сьогодні, 5 червня, в публікації «Мер» Слов'янська Пономарьов ледь не помер від передозування наркотиками»:

Так званий «мер» Слов'янська В'ячеслав Пономарьов серед білого дня ледь не помер від передозування наркотиками. Очевидці події терміново викликали до міської ради Слов'янська дві карети швидкої допомоги, однак від транспортування у лікувальний заклад Пономарьов відмовився, тому медичну допомогу йому надавали прямо на місці. 

Стан «народного мера», якому передбачалося спочатку просто стало погано, медики назвали критичним. Городяни і сепаратисти з близького оточення Пономарьова одразу придумали декілька версій того, що відбувається.

За однією з версій жителів міста, «народний чиновник» таким незвичайним способом намагався звести рахунки з життям, але не вдалося. Цій ж версії віддали перевагу і деякі сепаратисти з близького кола Пономарьова, припускаючи, що він хотів покінчити життя самогубством шляхом передозування антибіотиками.

Однак, «знаючі люди» не виключають, що Пономарьов просто міг перебрати з наркотиками. До цієї версії схиляє та обставина, що їхати у лікарню «народний мер» з невідомої причини відмовився: саме тому допомогу йому надавали прямо у будівлі міської ради.

При цьому, по місту поширюється ще одна версія того, що ж насправді сталося з В'ячеславом Пономарьовим. Деякі жителі припускають, що таким своєрідним способом він хотів вирватися з оточеного українськими військовослужбовцями Слов'янська.

Незважаючи на різноманітні чутки, істину причину події не називає навіть заступник головного лікаря міської лікарні Безугла Людмила Миколаївна. Єдине, що повідомила медик, – Пономарьову дійсно було погано, але причиною могло стати як передозування наркотиками, так і токсичне отруєння.

Цікавою деталлю, на яку звернув увагу очевидець, є те, що спочатку ніхто з сепаратистів, які перебувають у міській раді, на бригади швидкої допомоги особливої уваги не звернув: думали, що лікарі приїхали, щоб надати допомогу пораненим у боях терористам, і лише у процесі надання медичної допомоги виявилося, що «швидка» знадобилася самому так званому «народному міру». Нагадаємо, напередодні події терористи залишили територію міської лікарні, де раніше облаштували собі бомбосховище, і безуспішно намагаються прорватися через кільце оточення».

dailylviv.com

До теми

13:16 31 липня 2021 р.

Колишня львів'янка стала першою жінкою-командувачкою у Збройних Силах України на генеральській посаді

Міністр оборони України Андрій Таран підписав наказ про призначення полковника медичної служби, головного інспектора Головної інспекції Міністерства оборони Тетяни Остащенко на посаду Командувача Медичних сил Збройних Сил України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу