Менеджерку EPAM, яка повернулася в Білорусь, судитимуть за «фінансування війни»

16:22 14 лютого 2024 р.

Фото до новини

Тепер Діані Завадській, яку затримали невдовзі після повернення з-за кордону, загрожує до десяти років позбавлення волі.

34-річна жінка Діана Завадська працює в EPAM і очолює там команду тестувальників. Понад сім років тому Діана перейшла в IT з маркетингу. Про це повідомила Наша ніва, пише DailyLviv.com.

Після початку війни жінка з сином, якому зараз 7 років, виїхала до Тбілісі. Але в якийсь момент вирішила повернутися в Білорусь, хоча час від часу їздила за кордон.

У її Instagram є фото з Варшави, яке датується 29 червня 2023 року, через три дні вона опублікувала знімок з Мирського замку. А потім жінка зникла звідусіль.

26 лютого у Брестському обласному суді розпочнеться суд над Діаною. За двома статтями: за грубе порушення громадського порядку (ст. 342) і «фінансування або інше матеріальне забезпечення військових конфліктів» (ч.2 статті 361-3). Завадській загрожує від п'яти до десяти років позбавлення волі.

Спостерігається тривожна тенденція – все більше білорусів, які так чи інакше допомагали Україні, звинувачують у фінансуванні війни. Значну частину з них затримують після повернення з-за кордону.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів