Матерям російських вояків повідомляють про загибель їх синів, замовчуючи її місце

15:59 13 листопада 2014 р.


Фото: «Новая газета»

Офіційних секретар «Союзу солдатських матерів Росії» Валентина Мельникова повідомила також, що родичам загиблих окупантів не дають у РФ документів для отримання соціальних виплат.

«Родичів загиблих на території України російських військових повідомляють про смерть вояк таємничими сповіщеннями, не вказуючи місце загибелі», – заявила офіційних секретар «Союзу солдатських матерів Росії» Валентина Мельникова. За її словами, матері загиблих військових отримують лише свідоцтво про смерть та сповіщення про те, що їхній син загинув. При цьому ніяких інших документів для отримання соціальних виплат близьким загиблих солдатів не дають.

«Документів ніяких немає. Є свідоцтво про смерть і сповіщення, що загинув син. Все, більше нічого немає... Але ж є перелік документів, які потрібно подавати для отримання одноразової виплати членам сім'ї, і тим більше для оформлення пенсії», – повідомила Мельникова в інтерв'ю російському виданню «Новая газета».

При цьому, під час похорон загиблих вояк їх прізвища та імена ніде не вказуються, а командування російських силовиків вдається до хитрощів, аби змусити людей мовчати про загибель солдатів. Їх навіть можуть залякувати помстою бійців «Правого сектору», вважає правозахисниця.

«Ось по Чечні яка відмазка була: «Не треба друкувати прізвища загиблих, бо родичам будуть мститися». Я не виключаю, що ці козли і зараз кажуть сім'ям те ж саме: «Не треба, а то українці вас знайдуть, там же «Правий сектор»...» У цих товаришів багато всяких ідей, як змусити людей замовкнути. Скільки б поранених і загиблих не було - документів немає, наказів немає...», – резюмувала Мельникова, повідомлення якої передає в четвер «Телевізійна служба новин» каналу «1+1».

dailylviv.com

До теми

22:05 8 серпня 2022 р.

17 районних і міських партоб'єднань СДПН хотіли виключити Шредера з партії за дружбу з Путіним

Але спеціальна комісія Соціал-демократичної партії Німеччини у Ганновері не побачила приводів для винесення осуду чи виключення з партії Ґергарда Шредера через його роботу в російських держконцернах і дружбу з Путіним.

Рубрика: Політика

19:24 7 серпня 2022 р.

Як російські мільярдери Ротенберги обходять британські санкції

Із зобов'язання усім компаніям розкривати справжніх власників влада Великобританії зробила виняток для фірм категорії ELP. Таку фірму і створили російські мільярдери, з'ясували BBC та Finance Uncovered.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу