Маріонетка Росії в Донецьку заявив, що терористичні угруповання «ДНР» і «ЛНР» не укладали перемир’я

20:05 13 вересня 2014 р.


Фото: natalin76.uol.ua

Так званий «прєдсєдатєль вєрховнава савєта данєцкай народнай рєспублікі» Баріс Літвінав відхрещується від домовленостей «тристоронньої контактної групи» представників України, Росії та ОБСЄ в Мінську.

Так званий «голова верховної ради» терористичного угруповання «данєцкая народная рєспубліка» Баріс Літвінав заявив, що представники самопроголошених «ДНР» і «ЛНР» брали участь в переговорах в Мінську в якості спостерігачів і «не були безпосередньо учасниками тристоронньої зустрічі». За словами Літвінава, так звані «прем'єр-міністри ДНР та ЛНР» Алєксандр Захарчєнка та Ігарь Плотніцкій «не були безпосередньо учасниками тристоронньої зустрічі».

«Вони були свідками цієї справи, я так трактую», – пояснив Літвінав. За його словами,

Захарченка розповів, що він «брав участь у зустрічі з поваги до ініціатив президента Росії Владіміра Путіна», «уважно слухав, що там відбувається, й прийняв до відома те, про що домовилися три сторони».

Літвінав підкреслив, що Захарченка й Плотніцкій «розписалися в тому, що прийняли до розгляду» протокол, що викликає «багато питань». «Напевно, можна розглядати цей документ як основу можливих майбутніх переговорів, але виконувати всі його 12 пунктів зараз не представляється можливим, я б назвав його протоколом про наміри, по кожному з цих пунктів потрібно сідати і розмовляти», – додав Літвінав, повідомлення його передає в суботу російський телеканал «Дождь».

bbc.co.uk/ukrainian/

До теми

14:20 4 березня 2021 р.

У Львові вшанували автора Державного Гімну

У Львові відзначили 206-ту річницю від дня народження українського композитора, священика, громадського діяча та автора музики державного Гімну України «Ще не вмерла України» Михайла Вербицького.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу