Маріонетка Росії на Донеччині погрожує «великою війною» й «загостренням у лічені години»

12:48 14 червня 2015 р.

  • 0


Фото: natalin76.uol.ua

Представник терористичного угруповання «ДНР» на переговорах тристоронньої контактної групи в Мінську заявив у неділю: «Ми зараз взагалі знаходимося на межі великої війни».

Представник терористичного угруповання «ДНР» на переговорах тристоронньої контактної групи в Мінську, відповідаючи сьогодні, 14 червня, на запитання про ймовірність відновлення повномасштабних бойових дій в Донбасі, заявив: «Ми зараз взагалі знаходимося на межі великої війни. Наш конфлікт не є внутрішньоукраїнським, він повністю перегукується з тим, що відбувається в Сирії, Ємені, повстанням у Македонії... й може призвести до дуже сумних наслідків, і в зв'язку з цим все може загостритися в лічені години».

Маріонетка Росії на Донеччині сказав це в неділю кореспонденту інформагенції «РИА Новости».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:14 28 травня 2020 р.

Відеоміст Львів-Суми: повноваження Нацради з питань телебачення і радіомовлення - надмірні?

Сьогодні, 28 травня, о 12.00 у Львівському пресклубі - відеоміст Львів-Суми: “Повноваження Національної ради з питань телебачення і радіомовлення у законопроєктах "Про медіа" (№2693 і №2693-1): надмірні чи недостатні?”.

Рубрика: Політика

15:18 27 травня 2020 р.

Львів став більшим на 18 сіл, селищ і містечок: уряд затвердив ОТГ

На засіданні у середу, 27 травня, Кабмін затвердив перспективний план формування територій громад Львівської області. До Львівської ОТГ, щодо якої було найбільше дискусій, окрім Львова, увійдуть ще 17 прилеглих населених пунктів. Загалом в області передбачено 73 об’єднані територіальні громади.

Рубрика: Політика