Маріонетка Росії на Донеччині погрожує «великою війною» й «загостренням у лічені години»

12:48 14 червня 2015 р.


Фото: natalin76.uol.ua

Представник терористичного угруповання «ДНР» на переговорах тристоронньої контактної групи в Мінську заявив у неділю: «Ми зараз взагалі знаходимося на межі великої війни».

Представник терористичного угруповання «ДНР» на переговорах тристоронньої контактної групи в Мінську, відповідаючи сьогодні, 14 червня, на запитання про ймовірність відновлення повномасштабних бойових дій в Донбасі, заявив: «Ми зараз взагалі знаходимося на межі великої війни. Наш конфлікт не є внутрішньоукраїнським, він повністю перегукується з тим, що відбувається в Сирії, Ємені, повстанням у Македонії... й може призвести до дуже сумних наслідків, і в зв'язку з цим все може загостритися в лічені години».

Маріонетка Росії на Донеччині сказав це в неділю кореспонденту інформагенції «РИА Новости».

dailylviv.com

До теми

11:50 15 травня 2021 р.

Львівщину відвідали генерали Збройних сил США

Командувач 7-го командування з підготовки ЗС США бригадний генерал Крістофер Норі та командир 5-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС США генерал-лейтенант Джон Колашескі провели робочу зустріч із командувачем з підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенантом Олександром Павлюком та начальником Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павлом Ткачуком.

Рубрика: Політика

21:57 14 травня 2021 р.

Зеленський виганяє з України пів тисячі злодіїв у законі: іноземців і своїх

Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ради національної безпеки і оборони, на якому було ухвалено рішення про застосування санкцій до представників кримінальних угруповань, затверджено Стратегію розвитку кібербезпеки та погоджено створення загальнонаціональної цифрової багатоканальної телемережі Multiplex.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу